Svečiai 8-ąją minutę po norvego Ole Gunnaro Solskjaero (Olės Gunaro Sulšero) įvarčio pirmavo 1:0, bet šeimininkai jau 24-ąją minutę rezultatą išlygino, pasižymėjo Fabrice'as Fernandesas (Fabrisas Fernandesas). Vis tik rungtynių pabaigoje "Manchester United" teritorinis pranašumas virto pergalingu įvarčiu, kurio autoriumi (89 min.) tapo Teddy Sheringhamas (Tedis Šeringemas).

Kitų dviejų aukščiausios lygos klubų - "Newcastle United" (8 vieta) ir "Aston Villa" (11 vieta) - dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šiose rungtynėse svečiai tai pat pirmieji įmušė įvartį: 54-ąją minutę pasižymėjo Steve'as Stone'as (Stivas Stounas), tačiau likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos Peru futbolininkas Nolbertas Solano rezultatą išlygino. Dar vienos šios poros rungtynės vyks sausio 17 dieną "Aston Villos" komandos aikštėje.

Trečiose sekmadienio rungtynėse tarp dviejų pirmosios lygos vienuolikių "Nottingham Forest" namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo "Wolverhampton" ekipai, kuri ir tęs kovą dėl taurės. Pergalingo įvarčio (87 min.) autorius - Adamas Proudlockas (Adamas Prudlokas).