"Valladolid" klubas namie nesugebėjo palaužti devyniese rungtynes baigusių "Sevilla" futbolininkų, nulinėmis lygiosiomis baigėsi ir dar du susitikimai - Huelvos "Recreativo" namie atsilaikė prieš Madrido "Atletico" vienuolikę, nutraukdama svečių trijų pergalių seriją, o "Mallorca" nesugebėjo palaužti svečių iš Bilbao.

Savo progą išnaudojo Sevilijos "Real Betis", kuris namuose dviejų įvarčių persvara įveikė aukščiau esančius "Almeria" futbolininkus.

Madrido "Real" namie 2:0 įveikė Pamplonos "Osasuna" futbolininkus. 16-ąją minutę po Wesley Sneijderio sukto baudos smūgio stipriu smūgiu galva pasižymėjo visiškai laisvas paliktas "Real" puolėjas olandas Ruudas van Nistelrooy'us. Sužaidus pusvalandį pirmojo įvarčio autorius turėjo dar vieną progą, tačiau jo stiprų smūgį atlaikė "Osasuna" vartų sargas Ricardo.

Antrajame kėlinyje po gerą šansą pasižymėti turėjo "Real" puolėjai Raulis ir Robinho, tačiau jų smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. 76-ąją minutę savo komandos pranašumą padvigubino W. Sneijderis, kuris po gražios kombinacijos tarp kelių Madrido ekipos žaidėjų tikslai smūgiavo į svečių komandos vartus.

"Karališkasis" klubas išsaugojo 4 taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią "Barcelona" komandą.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Valladolid" 0 - 0 "Sevilla"

52' Federico Fazio ("Sevilla"), 82' Luis Fabiano ("Sevilla") pašalinti iš aikštės.

"Murcia" 2 - 1 "Racing Santander"

56' [1 - 0] Henok Goitom

63' [1 - 1] Euzebiusz Smolarek

84' [2 - 1] Fernando Baiano (11m.)

"Mallorca" 0 - 0 "Athletic Bilbao"

34' José Carlos Nunes ("Mallorca") pašalintas iš aikštės.

"Getafe" 1 - 3 "Villareal"

16' [0 - 1] Nihat

79' [0 - 2] Nihat

84' [0 - 3] Santiago Cazorla

86' [1 - 3] Kepa Blanco

89' Fabrizio Fuentes ("Villareal") pašalintas iš aikštės

90' Kepa Blanco ("Getafe") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Deportivo" 1 - 1 "Zaragoza"

18' [0 - 1] Diego Milito

54' [1 - 1] Fabricio Coloccini

88' David Chapi ("Deportivo") pašalintas iš aikštės.

"Betis" 3 - 1 "Almeria"

10' [0 - 1] Alvaro Negredo

28' [1 - 1] Edu (11 m b.)

51' [2 - 1] Hugo Mariano Pavone

84' [3 - 1] Hugo Mariano Pavone

15' Santiago Acasiete Ariadela ("Almeria"), 24' David Cobeno Iglesias ("Almeria") pašalinti iš aikštės.

"Recreativo" 0 - 0 "Atletico"

"Real" 2 - 0 "Osasuna"

16' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy

76' [2 - 0] Wesley Sneijder

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)