Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje, per 33 minutes pelnęs 17 taškų (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 3/8, baudos 4/4), atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Po 16 taškų pelnė Gregoras Fučka ir Dejanas Bodiroga, o turkų ekipoje fantastiškai rungtyniavo latvis Kasparas Kambala, kuris per 45 minutes pelnė 41 tašką (dvitaškiai 18/28, baudos 5/10) bei atkovojo 11 kamuolių.

Tai dviejų pastarųjų sezonų Eurolygos rezultatyvumo rekordas.

Beje, likus 22 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Š.Jasikevičius pataikė tris baudas ir išvedė "Barsą" į priekį 73:71, bet paskutinioji turkų ataka irgi buvo rezultayvi - 73:73.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje po lietuvio tritaškio rezultatas tapo lygus 78:78, o paskui komandos dar pelnė po du taškus, ir teko žaisti dar 5 papildomas minutes.

Antrajame pratęsime, esant rezultatui 91:90, turkai nepataikė dviejų baudų, o likus 5 sek. Juanas Carlosas Navarro įmetė dvi baudas ir išplėšė pergalę svečiams.

C grupėje tris lietuvius turintis Lenkijos čempionas Vroclavo "Idea-Šląsk" svečiuose neatsilaikė prieš Bolonijos "Virtus-Kinder" ir pralaimėjo 70:86.

D.Adomaitis svečiams per 28 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 3/7, dvitaškiai 1/2, baudos 3/4) ir atkovojo 1 kamuolį, A.Giedraitis - per 17 min. įmetė 7 taškus (dvitaškiai 3/6, baudos 1/1) bei atkovojo 2 kamuolius, o starto penkete mačą pradėjęs K.Marčiulionis per 23 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/3) ir atkovojo 2 kamuolius.

Kitose trečiadienio rungtynėse šioje grupėje Pirėjo "Olympiakos" pralaimėjo Belgrado "Partizan Mobtel" ekipai 78:80.

A grupėje "Pau-Orthez" nugalėjo Bolonijos "Skipper" ekipą 76:71, o B grupėje Podgoricos "Buducnost" pralaimėjo Vitorijos "Tau Ceramica" 71:81.

Likusios septynerios ketvirtojo rungtynės - ketvirtadienį , o tarp jų ir Kauno "Žalgirio" bei Liublianos "Union Olimpija" mačas B grupėje.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.