aA
Vyrai meluoja dažniau nei moterys - parodė Vokietijoje atlikta apklausa - žinoma, jei respondentai sakė tiesą, praneša agentūra AP. Septynios iš dešimties moterų (69,5 proc.) tikino, jog stengiasi laikytis Dievo įsakymo "Nemeluok". Tarp vyrų šis procentas yra tik 60,8.
Vyras duše.
© Corbis
Kas trečias vyras (30,6 proc.) atvirai prisipažino tam tikrose situacijose mielai perdedantys, kad apie save sudarytų geresnę nuomonę. Tai darančios prisipažino tik 21,1 proc. dailiosios lyties atstovių.

Kartu apklausa parodė, kad vyrai geriau toleruoja mulkinimą. Du trečdaliai moterų (67 proc.) teigė, kad negalėtų pasitikėti melagiu, o tarp vyrų šis procentas buvo 54,8.

Vyrams tiesiog nėra taip sunku būti demaskuotiems, teigia ekspertai. Į tai spjauna kas ketvirtas vyras (28,7 proc.). Tuo tarpu moterų gėdos jausmas yra didesnis: tik pas penkta (18,2) nekreipia dėmesio į tai, kad jos melas bus atskleistas.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.