Rungtynės prasidėjo atkakliai ir sužaidus 5 minutes komandas skyrė vos vienas taškas (9:8), tačiau tada aikštės šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 9:2 ir pabėgo į priekį (18:10), o kėlinį užbaigė pirmaudami net 31:14.

15-ąją rungtynių minutę A. Macijauskas taikliu dvitaškiu metimu buvo padidinęs „Olympiakos“ pranašumą iki 27 taškų (46:19).

Sopoto ekipos triuškinimas tęsėsi ir po pertraukos. A. Macijausko ir Qyntelio Woodso vedamas Graikijos klubas baigiantis trečiajam ketvirčiui buvo įgijęs net 39 taškų persvarą (78:39), o po pirmųjų 30 minučių komandas skyrė jau 42 taškai (86:44).

Sėkmingai šiame mače žaidęs A. Macijauskas per 26 minutes surinko 27 taškus (6/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 9/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, išprovokavo 8 pražangas, kartą suklydo ir surinko net 41 naudingumo balą.

Sopoto ekipai Donatas Slanina per 22 minutes pelnė 10 taškų (1/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Tomas Masiulis per 16 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius.

„Olympiakos“: Arvydas Macijauskas 27, Qyntelis Woodsas 22, Kostas Vasiliadis 14, Ioanis Bourousis 11, Marcas Jacksonas 9, Panagiotis Vasilopoulos 8.

„Prokom Trefl“: Mustafa Shakuras 16, Dejuanas Wagneris 13, Donatas Slanina 10, Jovo Stanojevčius 9.

Nesulaikomai žaidęs Kšyštofas Lavrinovičius atvedė Sienos „Montepaschi“ (Italija) į trečiąją pergalę Eurolygoje. Sienos klubas namie 80:69 (16:12, 24:21, 13:24, 27:12) įveikė Bolonijos „Virtus“ (Italija).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo K. Lavrinovičius. Jis per 24 minutes pelnė 24 taškus (3/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Rimantas Kaukėnas per 30 minučių surinko 14 taškų (6/10 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Kšyštofas Lavrinovičius 24, Terrellas McIntyre’as 15, Rimantas Kaukėnas 14, Vlado Ilievski 13.

„Virtus“: Delonte Hollandas 18, Dewarickas Spenceris 17, Willas Conroy 11.

Paskutinėse A grupės rungtynėse Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) namie rezultatu 78:92 (16:30, 15:21, 22:19, 25:22) nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) klubui.

„Olimpija“: Ronellis Tayloras 14, Marko Miličius 12 (6 atk. kam.), Maurice'as Bailey 11.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 26 (6 kld.), Pete'as Mickealas 15, Tiago Splitteris 14... Simas Jasaitis nežaidė.

Triuškinančią pergalę C grupės mače iškovojo ir Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komanda. Ji išvykoje 40 taškų skirtumu 123:83 (29:22, 35:17, 30:22, 29:22) sumindė Roanės „Chorale“ (Prancūzija) krepšininkus.

Šiame mače Atėnų krepšininkai pakartojo Eurolygos rezultatyvumo rekordą. 123 taškus per vienerias rungtynes 2004 metais į Pezaro „Scavolini“ (Italija) ekipos krepšį įmetė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Simboliška, bet tuomet „Maccabi“ marškinėlius vilkėjo Š. Jasikevičius, šiuo metu žaidžiantis „Panathinaikos“.

Lietuvis trečiadienio rungtynėse per 19 aikštėje praleistų minučių pelnė 11 taškų (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Andrija Žižičius 26, Dimos Dikoudis 18, Vassilis Spanoulis 17 (7 rez. perd.), Mike’as Batiste’as ir Šarūnas Jasikevičius po 11, Dimitris Diamantidis 10, Kostas Tsartsaris 8, Sani Bečirovičius 7 (8 rez. perd.).

„Chorale“: Marcas Salyersas 17, Brionas Rushas ir Marcas Pellinas po 11, Adamas Hessas 10, Pierricas Poupet 9.

Pergalę po dviejų nesėkmių iš eilės C grupėje iškovojo Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipa, savo aikštėje 91:86 (25:26, 29:25, 18:19, 19:16) įveikusi Romos „Lottomatica“ (Italija). Pastaroji pralaimėjo ketvirtą kartą per penkerius mačus.

Nugalėtojų gretose vėl nesulaikomas buvo Nikola Pekovičius. Po blankaus pasirodymo ketvirtajame ture, kai į Madrido „Real“ (Ispanija) krepšį jis įmetė vos 6 taškus, šįkart 21 metų krepšininkas pelnė 21 tašką ir surinko 30 naudingumo balų. Tai jau trečias kartas šį sezoną, kai per rungtynes jis surenka bent 30 naudingumo balų.

„Partizan“: Nikola Pekovičius 21, Novica Veličkovičius 16, Miltas Palacio 15, Dušanas Kečmanas 14.

„Lottomatica“: Jonas Stefanssonas 17, Davidas Hawkinsas 16, Roko-Leni Ukičius 15, Alanas Ray ir Erazemas Lorbekas po 14.