206 cm ūgio lietuvis mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/9 baudų), atkovojo 11 kamuolių, 1 kamuolį perėmė, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Per ketverias rungtynes A. Valeika vidutiniškai pelno po 14,8 taško ir atkovoja po 12 kamuolių.

Naudingas Giedriaus Knyšo žaidimas nepadėjo jo Charleston Southern Buccanneers“ iškovoti pergalės. Lietuvio ekipa 59:89 nusileido „Auburn Tigers“ ekipai. Trečiakursis vilnietis mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Trečiąkart per ketverias rungtynes suklupo „Boston University Terriers“, 58:65 nusileidę „Northeastern Huskies“. Pralaimėjusiųjų gretose Valdas Sirutis per 10 aikštėje praleistų minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio) ir atkovojo 6 kamuolius.

Trečią pergalę iš tiek pat galimų šventė Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“, savo aikštėje 83:61 palaužę „Princeton Tigers“. Lietuvis per 10 minučių surinko 2 taškus (0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą suklydo.

Pirmą nesėkmę ketvirtose rungtynėse patyrė Vaidoto Volkaus „Missouri Tigers“, 83:86 nusileidę „Michigan State Spartans“. Lietuvis per 4 minutes nepasižymėjo.