Ketvirtąją vietą grupėje užimantis Kauno "Žalgiris" (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) aštuntojo turo rungtynes ketvirtadienį namuose žaidžia su lyderiu - Atėnų "Peristeri" klubu. Būtent rungtynėse su "Žalgiriu" savo aikštelėje Graikijos klubas patyrė kol kas vienintelį pralaimėjimą (74:92).

6. "Zadar"                      2    6

Trečiąją nesėkmę B grupėje patyrė ir iš antrosios vietos į trečiąją nukrito Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija), svečiuose 73:76 (17:14, 21:24, 19:18, 16:20) turėjusi pripažinti lyderio - Bolonijos "Kinder" (Italija) klubo - pranašumą.

Saulius Štombergas trečiadienio rungtynėse žaidė 34 minutes ir pelnė 18 taškų. Lietuvos krepšininkas pataikė 4 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus. Mindaugas Timinskas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus (žaidė 23 minutes).

Vitorijos ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo amerikietis Elmeris Bennetas (Elmeris Benetas), pelnęs 19 taškų. 11 taškų į "Kinder" krepšį įmetė Luisas Scola (Lujisas Skola), 10 - amerikietis Victoras Alexanderis (Viktoras Aleksanderis).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Alessandro Abbio (Alesandras Abijas, 21 tšk.), amerikietis Rashardas Griffithas (Rašardas Grifitas, 16 tšk.) bei danas Davidas Andersenas (11 taškų).

Į antrąją vietą iš trečiosios B grupėje pakilo Atėnų AEK (Graikija) klubas, išvykoje 97:89 įveikęs autsaiderę - Šarlerua "Region Wallone" (Belgija) komandą.

Penktąją poziciją užimantys Sankt Peterburgo "Lions" (Rusija) krepšininkai namuose 92:90 nugalėjo Zagrebo "Cibona" (Kroatija).

6. Šarlerua "Region Wallone" 1    6

Trečiadienį vienintelėse Eurolygos C grupės rungtynėse Madrido "Real" savo aikštelėje 116:94 sutriuškino absoliučią turnyro autsaiderę - Ovaro "Aerosoles" (Portugalija) ekipą - ir iš ketvirtosios vietos pakilo į trečiąją.