Pirmąsias finalo rungtynes "Vasco da Gama" laimėjo 2:0, tačiau antrose teko pripažinti varžovų pranašumą 0:1.

Trečiadienio susitikime tris įvarčius nugalėtojams (du - iš 11 m baudinių) pelnė 34-erių metų puolėjas Romario (Romarijas), kuris įvairiuose šio sezono turnyruose pasiekė visų laikų klubo rezultatyvumo rekordą - 64 įvarčiai. Dar vieno įvarčio autorius "Vasco da Gama" vienuolikės gretose - buvęs Madrido "Atletico" (Ispanija) ir "Middlesbrough" (Anglija) klubų žaidėjas Juninho Paulista (Žuninjas Paulista).

Beje, po pirmojo kėlinio "Palmeiras" futbolininkai pirmavo trijų įvarčių skirtumu: per dešimt paskutiniųjų pirmojo kėlinių minučių pasižymėjo Francisco Arce (Fransiskas Arsė), Magrao ir Tuta.

San Paulo futbolininkai trečius metus iš eilės žaidė varžybų finale. Ankstesnius du "Copa Mercosur" turnyrus taip pat laimėjo Brazilijos klubai. 1998 metais taurę iškovojo "Palmeiras", o praėjusiais metais - Rio de Žaneiro " Flamengo", finale įveikęs "Palmeiras".