Centrinėse turo rungtynėse šeštadienį Maskvos derbyje šeimininkai „Moskva“ susikovė su „Dinamo“ ekipa.

21-ąją minutę Romanas Adamovas pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

30-ąją minutę Kirilas Kombarovas atstatė pusiausvyrą.

„Moskva“ saugas Tomašas Čižekas jau per teisėjo pridėtą pirmo kėlinio pasiuntė kamuolį į tinklą.

57-ąją minutę "Dinamo" nerealizavo 11 m baudinio.

82-ąją minutę Piotras Bystrovas įmušė ketvirtą įvartį.

Sutrikę „Dinamo“ futbolininkai po minutės praleido ir dar vieną įvartį. Po Stanislavo Ivanovo smūgio kamuolys pataikė į skersinį, bet atsimušęs į vartininką įkrito į vartus.

Kitose rungtynėse Nalčiko „Spartak“ pralaimėjo Ramenskojės „Saturn“ 1-3. 17-ąją minutę svečius į priekį išvedė tikslus gynėjo Vadimo Jevsejevo smūgis, bet jau po akimirkos rezultatas tapo lygus 1-1, kai pasižymėjo Vitalijus Šumeiko.

55-ą minutę „Saturn“ į priekį išvedė legionierius iš Lietuvos, saugas Edgaras Česnauskis. Šeimininkų pirmojo įvarčio autorius V.Šumeiko puolė su teisėjais ginčytis, jog lietuvis kamuolį į vartus nukreipė ranka ir už tai buvo pašalintas iš aikštės.

Per teisėjo pridėtą laiką „Saturn“ saugas Aleksandras Ivanovas pelnė trečią įvartį savo komandai - 1-3.

Penktadienį „Chimki“ namuose 1-0 įveikė pirmenybių autsaiderį „Rostov“. Perglingą įvartį 78-ąją minutę pelnė Aleksandras Antipenko. Tuo tarpu Vladivostoko „Luč-„Energija“ nugalėjo Krasnodaro „Kuban“. Vienintelio įvarčio autorius Dmitrijus Semočko pasižymėjo 51-ąją minutę.

59‘ Dmitri Kolodin („Dinamo“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Žydrūnas Karčemarskas („Dinamo“) liko tarp atsarginių, o Arūnas Klimavičius („Dinamo“) žaidė visas rungtynes

„Spartak“ N. 1 – 3 „Saturn“

17‘ [0 – 1] Vadim Evsejev

19‘ [1 – 1] Vitalij Šumejko

54‘ [1 – 2] Edgaras Česnauskis

90‘+3 [1 – 3] Aleksej Ivanov

55‘ Vitalij Šumejko („Spartak“) pašalintas iš aikštės

Edgaras Česnauskis („Saturn“) žaidė iki 83 minutės, Rolandas Džiaukštas rungtynėms registruotas nebuvo