Kituoe mačuose Maskvos „Lokomotiv“ pralaimėjo Ramenskojės „Saturn“, o Tomsko „Tom“ įveikė Vladivostoko „Luč-Energija“.

Rusijos pirmenybių lyderis „Spartak“, dar nė karto nepatyręs pergalės džiaugsmo Kazanėje, šį kartą taip pat nepažeidė šios tradicijos. „Spartakiečiai“ rezultatu 1-3 turėjo pripažinti vietos „Rubin“ pranašumą, ir tai buvo jų pirmasis pralaimėjimas nuo tada, kai prie komandos vairo stojo Stanislavas Čerčesovas.

20-ąją minutę „Rubin“ į priekį išvedė Velijko Paulavičius, bet 36-ąją minutę rezultatą išlygino „Spartak“ brazilas Vellintonas.

Antrajame kėlinyje dvi klaidas padarė „Spartak“ gynėjas Florianas Šoave. 50-ąją minutę „Rubin“ vėl į priekį išvedė Christianas Noboa, o 62-ąją rezultatą padvigubino Chasanas Kabzė. „Spartak“ nuo 65-osios susitikimo minutės turėjo kiekybinę persvarą, bet ja pasinaudoti nesugebėjo.

Samaroje vietos „Krylja Sovetov“ 1-3 turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ pranašumą. Jau 12-ąją minutę aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Antonas Boberas. Bet 24-ąją minutę tiksliai mušė Konstantinas Zyrianovas, o 37-ąją – Andrejus Aršavinas, kurio sąskaitoje Rusijos čempionate yra įmušti jau 9 įvarčiai. 87-ąją minutę „Zenit“ pergalę įtvirtino Pavelas Pogrebniakas.

68‘ [1 – 3] Pavel Pogrebniak

80‘ Serge Branco („Krylja Sovetov“) ir Erik Hagen („Zenit“) pašalinti iš aikštės

„Lokomotiv“ 0 – 2 „Saturn“

22‘ [0 – 1] Dmitri Kiričenko (11 m.)

31‘ [0 – 2] Dmitri Loskov (11 m.)

E.Česnauskis („Saturn“) žaidė iki 57 minutės ir gavo geltoną kortelę bei patyrė traumą, R.Džiaukštas („Sauturn“) rungtynėms registruotas nebuvo

„Tom“ 3 – 1 „Luč-Energija“

45‘ [1 – 0] Aleksandr Radoslavjevič

69‘ [1 – 1] Valeri Klimov (į savus vartus)

77‘ [2 – 1] Sergey Skobliakov

89‘ [3 – 1] Aleksandr Kulčy