Pergalę po atkaklios kovos iškovojo Atėnų „Maroussi“ komanda. Namie žaidusi Renaldo Seibučio ekipa 63:62 (16:13, 26:15, 7:20, 14:14) įveikė Atėnų „Egaleo“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose vienas naudingiausių buvo R.Seibutis. Per 35 minutes lietuvis pelnė 14 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kur kas lengvesnę pergalę iškovojo Salonikų „Aris“ komanda, kuriai atstovauja Simonas Serapinas. Namie „Aris“ krepšininkai 82:65 (30:21, 13:15, 18:10, 21:19) įveikė Patrų „AEP Olimpiada“.

S.Serapinas į varžovų krepšį neįmetė nė taško. Aikštėje 3 minutes praleidęs lietuvis krepšio neatakavo ir tik spėjo atkovoti kamuolį bei kartą prasižengti.

„Aris“ lieka turnyrinės lentelės viršuje. Per 18 mačų Salonikų ekipa laimėjo 14 kartų ir žengia trečia. „Maroussi“ užima 9-ąją poziciją tarp 14 komandų. R.Seibučio klubas per 18 susitikimų laimėjo 7 kartus.