Sevilijoje vykusiose rungtynėse Ronaldinho išvedė svečius į priekį, kai 13 minutę galva nukreipė į vartus. 28-ą minutę tas pats Ronaldinho ne tik uždirbo vienuolikos metrų baudinį, tačiau ir raudoną kortelę "Sevilla" gynybos ramsčiui Aitorui Ocio.

Tačiau Ronaldinho smūgį nuo 11-os metrų atžymos sėkmingai atrėmė Andresas Palopas, o dar prieš rungtynių pertrauką rusas Aleksandras Keržakovas išlygino rezultatą.

Fantastiškai šiose rungtynėse žaidęs Danielis Alvesas antrojo kėlinio viduryje baudos smūgiu išvedė svečius į priekį, o "Barcelona" netrukus prarado savo kiekybinį pranašumą, kai iš aikštės buvo pašalintas Ludovicas Giuly, o vėliau ir Gianluca Zambrotta.

"Barcelona" strategas šiose rungtynėse, kaip ir trečiadienio Karaliaus taurės rungtynėse su "Zaragoza", į aikštę leido kiek neįprasta 3-4-3 taktine schema išsidėsčiusius žaidėjus.

Pagrindiniu puolėju tapo Ronaldinho, abiejuose atakos kraštuose žaidė L.Giuly ir Lionelis Messi. Brazilas Rafelis Marquezas bei katalonai Carlesas Puyolis ir Olegueras sudarė gynėjų trejetą, o olandas Gio van Bronckhorstas ir italas G.Zambrotta žaidė "kraštais". Aikštės viduryje tandemą sudarė Ispanijos rinktinės saugai Xavi ir Andresas Iniesta.

"Barcelona" puikiai pradėjo rungtynes, kai dešiniuoju kraštu iki pat galinės linijos prasiveržęs G.Zambrotta atliko preciziškai tikslų perdavimą į baudos aikštelę, kur Ronaldinho galva nukreipė kamuolį į A.Palopo vartus.

Katalonai dominavo aikštėje ir "Sevilla" pirmą progą įvarčiui sukūrė tik sužaidusi apie 20 minučių, tačiau ir tuomet Fredericas Kanoute smūgiavo smarkiai virš vartų.

Po aštuonių minučių "Barcelona" gavo puikią progą padvigubinti persvarą, kai už pražangą prieš Ronaldinho teisėjas parodė raudoną kortelę A.Ocio ir skyrė vienuolikos metrų baudinį. Brazilas pasirinko smūgį tiesiai į vartų vidurį ir kamuolį kojomis atmušė A.Palopas.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą "Sevilla" ėmė vis labiau pasitikėti savo jėgomis ir sugebėjo išlyginti rezultatą: F.Kanoute atliko puikų tolimą perdavimą D.Alvesui, o pastarasis laiku atidavė kamuolį A.Keržakovui, kuris smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo Victorą Valdesą.

"Sevilla" aktyviau pradėjo antrąjį kėlinį ir galėjo išsiveržti į priekį jau 47-ą minutę, tačiau po R.Marquezo klaidos F.Kanoute smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė V.Valdesas. Kitoje aikštės pusėje tolimais smūgiais savo laimę pabandė Xavi ir L.Messi, tačiau nesėkmingai.

Aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas 61-ą minutę, kai baudos smūgiu D.Alveso smūgiuotas kamuolys rikošetu įskriejo į "Barcelona" vartus. Negana to, jau po minutės raudoną kortelę prieš save išvydo L.Giuly, prasižengęs prieš D.Alvesą, nors pakartojimuose pražanga nebuvo aiškiai matoma.

Katalonams atsiliekant F.Rijkaardas į aikštę vietoje R.Marquezo metė Samuelį Eto`o, tačiau netrukus "Barca" liko žaisti devyniese, kai 76-ą minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo G.Zambrotta. Po šio epizodo F.Rijkaardas atliko keistą keitimą ir vietoje Ronaldinho į aikštę išleido Edmilsoną.

Rungtynių pabaigoje "Barcelona" dar galėjo iškovoti lygiąsias, tačiau Xavi baudos smūgį sėkmingai atrėmė A.Palopas, o vėliau puikių progų įtvirtinti pergalę neišnaudojo D.Alvesas ir F.Kanoute.

Kitose šeštadienio rungtynėse pergalę namuose šventė "Valencia", 1-0 įveikusi Vigo "Celta" vienuolikę ir priartėjusi prie dabar jau antroje vietoje žengiančios "Barcelona" iki trijų taškų. Vienintelį rungtynių įvartį antrojo kėlinio viduryje įmušė Fernando Morientesas.

Įdomu yra tai, kad "Valencia" sudėtyje pagaliau debiutavo Ispanijos rinktinės gynėjas Asieras del Horno, persikėlęs į Valensiją dar vasarą, tačiau priešsezoninėse rungtynėse patyręs rimtą traumą ir tik dabar ją išsigydęs.

Šeštadienio rungtynių statistika

"Sevilla" 2 - 1 "Barcelona"

14` [0 - 1] Ronaldinho

39` [1 - 1] Alexander Kerzhakov

61` [2 - 1] Daniel Alves

28` iš aikštės pašalintas Aitor Ocio ("Sevilla")

62` iš aikštės pašalintas Ludovic Giuly ("Barcelona")

76` iš aikštės pašalintas Gianluca Zambrotta ("Barcelona")

"Valencia" 1 - 0 Vigo "Celta"

67` [1 - 0] Fernando Morientes