Į Lenkiją „Panathinaikos“ ekipa atvyko be lietuvio Roberto Javtoko. Nugaros raumenis patempęs aukštaūgis liko Graikijoje. Ne pajėgiausiomis gretomis kovėsi ir „Prokom Trefl“, kurie vertėsi be Adamo Wojciko.

Lygi kova vyko daugiau kaip tris kėlinius. Filipas Dylewiczius 36-ąją susitikimo minutę pataikė iš toli ir išlygino rezultatą 61:61, tačiau vėliau „Prokom Trefl“ buvo tik besivejančių vaidmenyje.

Sani Bečirovičius ir Mike'as Batiste'as pelnė po 4 taškus ir „Panathinaikos“ krepšininkai atitrūko 69:62. Į Huseyino Besoko vieną baudą M.Batiste'as atsakė dėjimu į krepšį ir nugalėtojas tapo aiškus. Paskutinius 14 Atėnų klubo taškų pelnė S.Bečirovičius ir M.Batiste'as.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų). Per 31 minutę lietuvis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias Sopoto komandoje buvo Donatas Slanina. Per 31 minutę gynėjas surinko 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 19 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Trečiasis lietuvis Tomas Pačėsas nerungtyniavo.

„Prokom Trefl“: Donatas Slanina 15 taškų, Michaelas Andersenas 12 (9 atk. kam.), Rashidas Atkinsas 11 (4/14 metimų, 5 per. kam.).

„Panathinaikos“: Sani Bečirovičius 18 (6 rez. perd.), Nikos Hatzivrettas 14, Mike‘as Batiste‘as 12 (13 atk. kam.), Ramūnas Šiškauskas 11.

Po pergalės „Panathinaikos“ liko vienvalde F grupės lydere.

Įspūdingą pergalę nepadoriu skirtumu Eurolygos TOP-16 etapo E grupės trečiojo turo varžybose iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa. Baskai namie net 99:56 (26:13, 22:19, 28:8, 23:16) sutrypė Romos „Lottomatica“ ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. Tuo tarpu italams tai buvo antroji nesėkmė per trejas rungtynes.

„Tau Ceramica“: Serkanas Erdoganas 24, Tiago Splitteris 18, Enderas Arslanas 14, Luisas Scola 13, Mirza Teletovičius 10.

„Lottomatica“: Alexas Righetti 13, Dejanas Bodiroga 11.

ULEB Eurolygos antrojo etapo G grupėje – dvivaldystė. Pergalę lyderių dvikovoje iškovojo Maskvos „Dinamo“ krepšininkai, kurie trečiadienį namie 86:80 (18:14, 28:16, 19:36, 21:14) privertė pirmą kartą suklupti Malagos „Unicaja“. Abu klubai po trijų mačų turi po dvi pergales.

„Dinamo“: Bojanas Popovičius 21 taškas, Taquanas Deanas 16, Lazaros Papadopoulos 15 (9 atk. kam.), Antonis Fotsis 13 (8 atk. kam.).

„Unicaja“: Berni Rodriguezas 22, Marko Tušekas 12, Pepe Sanchezas 10.