"Hornets" Klivlendo arenoje pralaimėjo šeštą kartą iš eilės.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams pelnė 11 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Lietuvis per 31 minutę pataikė 5 iš 10 dvitaškių, vienintelį baudos metimą, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą ir tris kartus prasižengė.

LeBronas Jamesas paskutinę susitikimo minutę vieną po kito pataikė du svarbius tritaškius ir užtikrino Klivlendo komandai pergalę. Iš viso "Cavaliers" lyderis per 43 minutes pelnė 35 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje.

"Po "Visų žvaigždžių" savaitgalio žaidžiu tikrai gerą krepšinį, - po rungtynių žurnalistams teigė jaunasis puolėjas. - Jaučiuosi geriausiai per visus metus".

22 metų 203 cm ūgio krepšininkas per pastaruosius šešis susitikimus savo komandai vidutiniškai renka po 30,5 taško per rungtynes.

"Hornets": Davidas Westas 25 (10/21 dvit., 5/6 baudų; 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Desmondas Masonas 16, Tysonas Chandleris 14 (10 atk. kam.), Bobby Jacksonas ir Lintonas Johnsonas po 9.

"Cavs": LeBronas Jamesas 35 (3/4 trit., 11/18 dvit., 4/7 baudų; 8 rez. perd.), Danielis Gibsonas 12, Žydrūnas Ilgauskas (9 atk. kam.) ir Larry Hughesas (8 atk. kam.) po 11.

Vašingtono "Wizards" (31-24) išvykoje 101:113 (18:22, 33:27, 27:30, 23:34) pralaimėjo Naujojo Džersio "Nets" (28-30) krepšininikams.

"Wizards" puolėjas Darius Songaila pasiekė šio sezono rekordą, aikštėje praleisdamas 26 minutes. Puolėjas pelnė 8 taškus (4/8 dvit., 0/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir antrajame kėlinyje už ginčus su arbitru buvo nubaustas technine pražanga.

"Nets" įmetė 16 tritaškių, pagerindami klubo rekordą. 6 tokius metimus iš 9 bandymų pataikė įžaidėjas Jasonas Kiddas.

"Wizards": Gilbertas Arenasas 26 (3/12 trit., 4/13 dvit., 9/11 baudų; 6 atk. kam.), Jarvisas Hayesas 21 (9 atk. kam.), Rogeris Masonas 18, Brendanas Haywoodas 11.

"Nets": Vince'as Carteris 27 (2/7 trit., 7/17 dvit., 7/9 baudų; 6 rez. perd.), Jasonas Kiddas 26 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Boštjanas Nachbaras 23 (6 atk. kam.), Cliffordas Robinsonas ir Eddie House'as po 12.

"Golden State Warriors" (26-32) taip pat išvykoje po nesėkmingų antrojo ir trečiojo kėlinių 101:122 (30:27, 23:35, 15:29, 33:31) pralaimėjo Milvokio "Bucks" (21-37).

Šarūnas Jasikevičius pralaimėjusiems per 18 minučių įmetė 3 taškus (1/2 trit., 0/2 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po du kartus suklydo ir prasižengė.

"GSW": Monta Ellisas 17 (1/1 trit., 5/11 dvit., 4/5 baudų), Alas Harringtonas 15, Kelenna Azubuike 14, Jasonas Richardsonas (8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.) ir Joshas Powellas (8 atk. kam.) po 12.

"Bucks": Michaelas Reddas 31 (6/11 trit., 5/8 dvit., 3/3 baudų), Charlie Bellas 20, Rubenas Pattersonas 19 (8 atk. kam.), Maurice'as Williamsas 16 (13 atk. kam.).

Kituose antradienio susitikimuose pergales šventė lygos lyderiai:

Fynikso "Suns" (44-13) - Indianos "Pacers" (29-27) 103:92

"Suns": Steve'as Nashas 25 (2/4 trit., 7/14 dvit., 1/1 baudos; 11 rez. perd.), Amare Stoudamire'as 23 (18 atk. kam.), Shawnas Marionas 22 (6 atk. kam.), Leandro Barbosa 13 (4 per. kam.).

"Pacers": Jermaine'as O'Nealas 28 (13/24 dvit., 2/2 baudų; 13 atk. kam., 7 rez. perd., 6 blk., 7 kld.), Darrellas Armstrongas 17 (6 rez. perd., 5 kld.), Mike'as Dunleavy 16 (6 atk. kam.), Danny Grangeris 13 (7 atk. kam.).

Dalaso "Mavericks" (48-9) - Minesotos "Timberwolves" (26-31) 91:65

"Mavs": Dirkas Nowitzki 23 (2/5 trit., 8/13 dvit., 1/1 baudos; 14 atk. kam.), Jasonas Terry 18 (7 rez. perd.), Joshas Howardas 17 (7 atk. kam.), Devinas Harrisas 9.

"T-Wolves": Kevinas Garnettas (0/1 trit., 5/15 dvit., 5/5 baudų; 13 atk. kam.) ir Ricky Davisas (4/5 trit., 1/9 dvit., 1/2 baudų) po 15, Markas Blountas 10, Craigas Smithas 9 (8 atk. kam.).

Dalaso klubas iškovojo 13-ą pergalę iš eilės. Tik 65 oponentų įmesti taškai - "Mavericks" klubo gynybos rekordas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.