Labiausiai intriguojanti aštuntfinalio dvikova vyko Marselyje, kur susitiko du "Ligue 1" pirmaujantys klubai - vietos "Marseille" bei Prancūzijos čempionas "Lyon". Lijono futbolininkai ilgą laiką pirmavo, tačiau rungtynių pabaigoje, 86-ąją minutę Mickaelis Pagis pasiuntė kamuolį į "Lyon" vartus ir išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių Mamadou Niangas išplėšė Marselio ekipai pergalę bei eliminavo "Lyon" iš tolimesnės kovos.

Pirmojoje trečiadienio dvikovoje susitiko dvi aukščiausiosios Prancūzijos futbolo diviziono "Ligue 1" ekipos "Nantes" ir "Lille". Šį kartą stipresnė pasirodė šalies pirmenybių dugne esanti Nanto ekipa, po pratęsimo vienintelio įvarčio persvara įveikusi "Ligue 1" lentelės viršuje esantį Lilio klubą.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

"Nantes" 1 - 0 "Lille"

120` [1 - 0] Claudiu Keseru

"Clermont" 1 - 4 "Lens"

22` [0 - 1] Seydou Keita

50` [0 - 2] Daniel Cousin

66` [0 - 3] Chaussidiere (į savo vartus)

66` [0 - 4] Eric Carriere

71` [1 - 4] Darchy

"Montceau" 2 - 2 "Bordeaux" (po 11-os metrų baudinių serijos 5-4)

23` [0 - 1] Edixon Perea

90` [1 - 1] Kambou

93` [1 - 2] Geraldo Mauricio Wendell

98` [2 - 2] Hassim

"Marseille" 2 - 1 "Lyon"

17` [0 - 1] Cris

86` [1 - 1] Mickael Pagis

90` [2 - 1] Mamadou Niang

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.