Deja, lauktos atkaklios kovos nebuvo. Laimėję pirmąją pusketvirtos minutės žaidimo atkarpą 11:0, vilniečiai tapo padėties seimininkais ir iki kėlinio pabaigos padidino skirtumą iki 14-os taškų (29:15). Beje, per pirmąsias 10 minučių kauniečiai prarado kamuolį net 8 kartus.

Taip pat prasidėjo ir antrasis kėlinys. Penkių su puse minučių atkarpą "Lietuvos ryto" krepšininkai laimi 7:0 ir skirtumas išauga iki 21-o taško (36:15). Sostinės ekipa ir toliau taikliai atakuoja varžovų krepšį ir iki kėlinuko pabaigos likus vienai minutei skirtumas išauga iki 26-ių taškų (50:24, 52:26). Gresiant sutriuškinimui, kauniečiai iki antrojo kėlinio pabaigos sumažina skirtumą iki 20-ties taškų (34:54).

Trečiąjį kėlinį aktyviai pradeda "Žalgirio" krepšininkai. Jie pataiko iš vidutinių nuotolių, puikiai gynyboje darbuojasi Grigorijus Chižniakas, šiose rungtynėse blokavęs net 11 varžovų metimų. 8-ą kėlinio minutę žalgiriečiai sumažina skirtumą iki 13-os taškų (48:61), tačiau viską sugadina pasikarščiavęs Andrius Jurkūnas. Jis prasižengia penktąjį kartą, ir čia pat komanda dar baudžiama technine pražanga. Sostinės krepšininkai atstato 18-os taškų skirtumą.

Ketvirtąjį kėlinuką vėl aktyviau pradeda "Lietuvos ryto" komanda. Ji laimi dviejų minučių atkarpą 9:2 ir skirtumas išauga iki 24 taškų (78:54). Ir tik rungtynių pabaigoje "Žalgirio" žaidėjai sumažina skirtumą iki 16 tašku. Galutinis rungtynių rezultatas 92:76.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaide Ramūnas Šiškauskas ir Kęstutis Šeštokas, pelnę atitinkamai 22 ir 19 taškų. "Žalgirio" komandai 18 taškų pelnė Johnas White'as (Džonas Vaitas), nors ir prametė net 6 tritaškius.

Po šios pergales - septintosios iš eilės šį sezoną LKL - "Lietuvos rytas tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu.

Pralaimėję antrąsias rungtynes iš šešerių, Kauno "Žalgirio" krepšininkai turnyro lentelėje smuktelėjo į ketvirtąją vietą. Juos aplenkė čempionato atradimas - Klaipėdos "Neptūnas", iškovojęs penktąją pergalę čempionate.

Uostamiesčio krepšininkai ir toliau stebina krepšinio specialistus. Prieš sezoną laikyta čempionato autsaidere, "Neptūno" komanda Šiauliuose ketvirtajame kėlinuke likvidavo 14 tašku skirtumą rungtynėse su vietos "Šiaulių" krepšininkais ir per pratesimą iškovojo pergalę 108:106.

Laimėjęs penktąsias rungtynes, Klaipėdos "Neptūnas" pirmą kartą klubo istorijoje pakilo į trečiąją turnyro lenteles vietą.

Trečios šeštadienio LKL rungtynės, kuriose žaidė čempionato autsaideriai Marijampolės "Kraitenė" ir Alytaus "Alita", taip pat buvo atkaklios. Pergalę vieno taško skirtumu - 105:104 - iškovojo "Alita". Iškovoję antrąją pergalę čempionate, alytiškiai pakilo į šeštąją turnyro lentelės vietą, o "Kraitenės" krepšininkai, patyrę šeštąjį pralaimėjimą, nukrito į paskutinę - devintąją vietą.

Šeštadienio rungtynių statistika:

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Kauno "Žalgiris" 92:76 "Šiauliai" - Klaipėdos "Neptūnas" 106:108 Marijampolės "Kraitenė" - Alytaus "Alita" 104:105