Net 30 taškų nugalėtojams pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Arvydas Čepulis. Artūras Masiulis surinko 15 (9 atk. kam.), Tadas Klimavičius - 12 taškų (11 atk. kam.).

Belgijos ekipai 23 taškus įmetė Karimas Souchu, 22 - Rogeris Hugginsas (11 atk. kam.). "Basket" ekipos įžaidėjas Travisas Conlanas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

"Šiauliai" nutraukė trijų nesėkmių iš eilės seriją ir atsirevanšavo Liežo krepšininkams už pralaimėjimą išvykoje 97:104 po dviejų pratęsimų. Ilgą laiką leidę varžovams nedidele persvara pirmauti, šiauliečiai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir išplėšė pergalę.

Kitas rungtynes Šiaulių klubas žais po dviejų savaičių Madride, kur susitiks su "MMT Estudiantes" komanda. Antradienį Ispanijos klubas per pratęsimą 62:63 (12:13, 26:16, 7:15, 14:15, 3:4) pralaimėjo Limasolio AEL (Kipras) komandai su Žydrūnu Urbonu. Lietuvis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 2 taškus (0/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir 3 prasižengė.

"Šiauliai" - Liežo "Basket" 87:82 (21:25, 21:20, 18:17, 27:20)

"Šiauliai: Arvydas Čepulis 30 (3/6 trit., 6/9 dvit., 9/9 baudų; 7 atk. kam.), Artūras Masiulis 15 (7/11 dvit., 1/2 baudų; 9 atk. kam., 4 blk., 6 kld.), Tadas Klimavičius 12 (2/4 trit., 2/6 dvit., 2/3 baudų; 11 atk. kam., 4 blk.), Mantas Ruikis ir Marius Prekevičius po 7, Julius Mykolaitis 6, Andrius Mažutis (6 rez. perd.) ir Rolandas Vaičiūnas po 5. Antoine'as Jordanas (7 min.) ir Aurimas Kieža (6 min.) taškų nepelnė.

"Basket": Karimas Souchu 23 (4/5 trit., 5/11 dvit., 1/2 baudų), Rogeris Hugginsas 22 (11 atk. kam., 5 per. kam.), Francois Lhoest'as 12, Stephane'as Pelle 10, Ronaldas Ellisas 9, Xavier Collette'as ir Travisas Conlanas (17 rez. perd.) po 3.