Pagrindinėje grupėje finišavo net 89 sportininkai, o antroji vieta atiteko italui Alessandro Petacchi ("Milram"), trečioji - prancūzui Jeanui-Patrickui Nazonui ("Ag2R"). 40-as finišavo Linas Balčiūnas ("Agritubel"), o 44-as - kitas "Agritubel" komandos dviratininkas Aivaras Baranauskas.

Pirmąjame etape - sprinte - sekmadienį greičiausiai važiavo olandas Stevenas De Jonghas ("Quick-Step", 6:33 min.). Antras liko Belgijos sportininkas Wilfriedas Cretskensas ("Quick-Step"), trečias - T.Boonenas (abiejų tas pats laikas). L.Balčiūnas nuo nugalėtojo atsiliko 32 sek. ir užėmė 102-ąją vietą, o A.Baranauskas (atsiliko 51 sek.) - 122-ąją.

Bendroje įskaitoje po dviejų etapų tarp 136 dviratininkų L.Balčiūnas užima 87-ą, o A.Baranauskas - 100-ąją vietas.