Penktadienį pasibaigusiose varžybose grupėse trečiąją pergalę iškovojo ir pirmą vietą keturių dalyvių Raudonojoje grupėje užsitikrino antrąjį reitingą turinti M.Šarapova, 6:1, 6:4 nugalėjusi ketvirtąją pagal skirstymą tėvynainę Svetlaną Kuznecovą.

Lemiamoje Raudonosios grupės dvikovoje šeštoji turnyro raketė belgė Kim Clijsters 6:4, 6:0 sutriuškino septintąją pagal reitingą dar vieną rusę Jeleną Dementjevą ir užsitikrino antrą vietą grupėje.

Galutinė raudonosios grupės turnyro lentelė (vieta, dalyvė, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1.Marija Šarapova(Rusija)3306:03
2.Kim Clijsters(Belgija)3214:22
3.Svetlana Kuznecova(Rusija)3122:41
4.Jelena Dementjeva(Rusija)3030:60

Paskutiniame Geltonosios grupės mače favoritė A.Mauresmo atkaklioje kovoje 4:6, 7:6 (7:3), 6:2 įveikė trečiąją pagal skirstymą belgę Justinę Henin-Hardenne ir tapusi grupės nugalėtoja užsitikrino antrąjį kelialapį į varžybų pusfinalį. Pirmąja pusfinalio dalyve iš Geltonosios grupės jau anksčiau tapo Belgijos tenisininkė.

Galutinė Geltonosios grupės turnyro lentelė (vieta, dalyvė, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):