Beveik 23 minutes (22:44) žaidęs lietuvis nė sykio nemetė į varžovų vartus, o po jo rezultatyvaus perdavimo Aleksandras Ovečkinas antrajame kėlinyje įmušė savo pirmąjį iš dviejų įvarčių šiame mače ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Į antrą vietą Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje su 16 taškų pakilusios "Capitals" komandos gretose taip pat pasižymėjo Mattas Pettingeris ir Chrisas Clarkas.

Be keturių rezultatyvių perdavimų D.Zubrus šiame sezone per 14 rungtynių įmušė 9 įvarčius bei "atsėdėjo" 22 baudos minutes.

Ketvirtą vietą Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje užimantys "Senators" (11 tšk.) ledo ritulininkai pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 3:0 po taiklių Danielio Alfredssono, Antoine`o Veremette`o ir Dany Heatley metimų. Tačiau po trečiojo praleisto įvarčio "Capitals" komanda pakeitė vartininką ir Brentas Johnsonas per likusias 48 minutes 57 sekundes atrėmė 21-ą varžovų smūgį ir išsaugojo vartus sausus.

Kitų pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Atlantos "Thrashers" - Bostono "Bruins" 5:3

Niujorko "Islanders" - Tampos "Lightning" 1:5

Toronto "Maple Leafs" - Filadelfijos "Flyers" 4:1

Vankuverio "Canucks" - Dalaso "Stars" 2:1

Anahaimo "Ducks" - Pitsbergo "Penguins" 3:2 (po pratęsimo)

M.Savardas, A.Raycroftas ir B.Shanahanas - geriausi ketvirtosios NHL savaitės žaidėjai

Kanadiečiai - Bostono "Bruins" klubo vidurio puolėjas Marcas Savardas, Toronto "Maple Leafs" komandos vartininkas Andrew Raycroft bei Niujorko "Rangers" ekipos kairysis puolėjas Brendanas Shanahanas - pirmadienį paskelbti geriausiais ketvirtosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) 2006-2007 metų reguliariojo sezono savaitės (spalio 30 - lapkričio 5 d.d.) žaidėjais - "Trimis žvaigždėmis".

Nuo šio sezono pradžios kiekvieną savaitę skelbiami trys labiausiai per paskutiniąsias septynias dienas pasižymėję ledo ritulininkai.

Geriausiu savaitės žaidėju - "Pirmąja žvaigžde" - pripažintas 29-erių metų M.Savardas per dvejas komandos laimėtas rungtynes surinko net 8 taškus - 3 įvarčiai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Ypač įspūdingai jis rungtyniavo mače su Tampos Bay "Lightning" (laimėta per pratęsimą 6:5) ekipą, prie pergalės prisidėjęs dviem įvarčiais bei trimis rezultatyviais perdavimais.

Antruoju tarp savaitės "žvaigždžių" paminėtas 26-erių metų A.Raycroftas atrėmė 94,3 procentus varžovų smūgių bei praleido vidutiniškai po 1,67 įvarčio per rungtynes ir padėjo Toronto klubui iškovoti visas tris pergales. Šeštadienio mače jis atrėmė 29 varžovų smūgius ir padėjo komandai 4:1 nugalėti Bafalo "Sabres" ledo ritulininkus, kurie patyrė pirmąjį pralaimėjimą reguliariajame sezone per pagrindinį laiką.

Ketvirtosios NHL savaitės "trečioji žvaigždė" 37-erių metų lygos veteranas B.Shanahanas įmušė du įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus per keturis susitikimus. Per savo 19-ą metų besitęsiančią karjerą B.Shanahanas įmušė 610-ąjį įvartį ir pavijo 12-ą vietą NHL visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše užimantį Bobby Hullą.