„Livorno“, šį kartą žaidę be Tomo Danilevičiaus, namuose iškovojo pergalę prieš „Udinese“ ekipą rezultatu 1:0. Svečiai 70-ą minutę liko dešimtyje po to, kai raudoną kortelę gavo Antonio Di Natale, ir tuo pasinaudoję šeimininkai išplėšė pergalę.

Turo rezultatai:

„Inter“ 2 – 0 „Ascoli“

41` [1 – 0] Javier Zanetti

53` [2 – 0] Mirko Cudini (į savo vartus)

„Roma“ 3 – 1 „Fiorentina“

15` [0 – 1] Tomas Ujfalusi

38` [1 – 1] Daniele De Rossi

49` [2 – 1] Rodrigo Taddei

66` [3 – 1] Rodrigo Taddei

„Palermo“ 2 – 0 „Sampdoria“

35` [1 – 0] Eugenio Corini

70` [2 – 0] Cristian Zaccardo

87` iš aikštės išvarytas Christian Terlizzi („Sampdoria“)

„Atalanta“ 2 – 0 „Milan“

50` [1 – 0] Nicola Ventola

90` [2 – 0] Andrea Soncin

„Livorno“ 1 – 0 „Udinese“

73` [1 – 0] Ibrahima Bakayoko

70` iš aikštės išvarytas Antonio Di Natale

„Empoli“ 1 – 1 „Lazio“

18` [0 – 1] Goran Pandev

87` [1 – 1] Ighli Vannucchi

71` iš aikštės pašalintas Sanchez Emilson Cribari („Lazio“)

75` ir 84` iš aikštės išvaryti Fabrizio Ficini ir Mirco Gasparetto („Empoli“)

„Torino“ 1 – 1 „Messina“

36` [0 – 1] Nicolas Andrea Cordova

60` [1 – 1] Roberto Stellone

82` iš aikštės išvarytas Marco Zanchi („Messina“)

„Chievo“ 0 – 0 „Cagliari“

„Reggina“ 0 – 1 „Catania“

69` [0 – 1] Giorgio Corona

„Siena“ 2 – 2 „Parma“

35` [0 – 1] Domenico Morfeo

70` [0 – 2] Igor Budan

77` [1 – 2] Erjon Bogdani

90` [2 – 2] Erjon Bogdani

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):