Incidentas įvyko įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kai rungtynių teisėjas iš Jugoslavijos Milovoje Jovičius užfiksavo 24-erių metų R.Alvejevo žingsnius. Susinervinęs Rusijos krepšininkas stipriai metė kamuolį į arbitrą, o po akimirkos smogė jam kumščiu. M.Jovičiui pargriuvus ant salės grindinio, R.Avlejevas kartą jam įspyrė. Po tokio susidorojimo praradęs sąmonę Jugoslavijos teisėjas buvo išneštas iš salės, o R.Avlejevas pašalintas ir išvestas iš aikštės.

Rusijos krepšininko elgesys gerokai išgąsdino varžovus, kurie tuoj po incidento užsidarė persirengimo kambaryje ir pradėjo reikalauti papildomų saugumo garantijų. Įkalbėjus Stambulo krepšininkus baigti mačą, rungtynės buvo tęsiamos po pusvalandžio. Jas baigė teisėjauti vienas arbitras aikštėje - lenkas Zbigniewas Szpiliwsky (Zbignevas Špilivskis).

Iki nelemto incidento ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pirmavo keturių taškų skirtumu, tačiau rungtynes pralaimėjo 60:65 (21:17, 18:18, 8:14, 13:16).

Pašalintas iš aikštės R.Avlejevas Kazanės komandai per 27 žaidimo minutes spėjo pelnyti 5 taškus.

Rezultatyviausiai "Uniks" komandoje žaidė Leonidas Jailo (17 tšk.), amerikietis Glenas Wisby (Glenas Visbis, 9 tšk.) ir Antonas Judinas (7 taškai).

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo baltarusis Jegoras Meščeriakovas (17 tšk.), amerikietis Williamas Eley (Viljamas Elis, 15 tšk.) bei Muratcanas Guleras (Muratdžanas Giuleras, 13 taškų).

Tikėtina, jog už teisėjo sumušimą rungtynių metu Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) R.Avlejevui gali skirsti griežčiausią bausmę - diskvalifikuoti visam laikui.