„Palermo“ dėka puikaus brazilo Amauri pasirodymo išvykoje permainingoje kovoje rezultatu 3:2 įveikė „Fiorentina“ ekipą.

„Lazio“ pratęsė nesėkmių seriją, namie sužaidę lygiosiomis 0:0 su „Reggina“ ekipa. Nors Romos klubas po penktadienio Italijos olimpinio komiteto sprendimo atgavo 8 dėl korupcijos skandalo prarastus taškus, tai klubo žaidėjams nepadėjo nugalėti šiose rungtynėse, kuriose sostinės ekipą nuo pralaimėjo išgelbėjo puikus vartininko Angelo Peruzzi žaidimas.

„Ascoli“ ekipa nuo 34 minutės žaidė dešičia ir nesugebėjo atsilaikyti prieš svečius „Siena“ rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu 0:1. „Messina“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo išplėšti pergalę prieš „Chievo“ 2:1. „Parma“ pagaliau sugebėjo iškovoti pergalę. Klubas namie 3:1 įveikė „Atalanta“ ekipą, kuri pralaimėjo dėl prasto gynėjų pasirodymo bei apgailėtinos vartininko klaidos.

„Cagliari“ iškovojo pirmąją savo pergalę šiame sezone, namie 1:0 įveikusi „Sampdoria“ ekipą. Pergalę šeimininkams lėmė 45 minutę baudos smūgio metu pelnytas Daniele Conti įvartis.

„Catania“ ekipa namie pirmavo prieš „Torino“ tačiau raudoną kortelę gavo lygos naujokų žaidėjas Giuseppe Mascara ir Turino ekipa tuo pasinaudojusi išlygino rezultatą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Toskanos regiono derbis tarp „Livorno“ ir „Empoli“ baigėsi taikiai rezultatu 0:0. „Livorno“ puolėjas Tomas Danilevičius rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau jį 60 minutę aikštėje pakeitė Ibrahimas Bakayoko.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Fiorentina“ 2 – 3 „Palermo“

8` [0 – 1] David Di Michele

32` [1 – 1] Andrea Barzagli (į savo vartus)

80` [1 – 2] Amauri

88` [2 – 2] Adrian Muru

90` [2 – 3] Amauri

„Lazio“ 0 – 0 „Reggina“

90` iš aikštės išvarytas Cristian Ledesma („Lazio“)

„Ascoli“ 0 – 1 „Siena“

86` [0 – 1] Paul Constantin Codrea

33` iš aikštės išvarytas Simone Pesce („Ascoli“)

90` iš aikštės išvarytas Daniele Corvia („Siena“)

„Messina“ 2 – 1 „Chievo“

33` [0 – 1] Simone Tiribocchi

45` [1 – 1] Christian Rigano

90` [2 – 1] Carmine Coppola

„Parma“ 3 – 1 „Atalanta“

1` [1 – 0] Igor Budan

58` [1 – 1] Cristiano Doni

72` [2 – 1] Vincenzo Grella

87` [3 – 1] Zlatan Muslimovic (11m)

84` iš aikštės išvarytas Simone Loria („Atalanta“)

„Cagliari“ 1 – 0 „Sampdoria“

45` [1 – 0] Daniele Conti

„Catania“ 1 – 1 „Atalanta“

20` [1 – 0] Gionathan Spinesi

86` [1 – 1] Ivan Franceschini

52` iš aikštės išvarytas Giuseppe Mascara („Catania“)

„Livorno“ 0 – 0 „Empoli“

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):