Rungtynėse iš vilniečių geriausiai žaidė Rolandas Matulis, pelnęs 18 taškų. Per pirmus du kėlinius gerai pasirodė ir šiose rungtynėse debiutavęs naujasis "Sakalų" komandos krepšininkas aštuoniolikmetis Simas Jasaitis. Po pirmojo kėlinio jis buvo netgi rezultatyviausias vilniečių tarpe, pelnęs aštuonis taškus.

Prieš šias rungtynes abi komandos dalinosi 4 - 5 vietas, buvo laimėję po vienerias ir pralaimėję po dvejas rungtynes.

Pralaimėję trečiąsias rungtynes Vilniaus "Sakalai" labai sukomplikavo savo turnyrinę padėtį, kadangi kitas rungtynes dabar jiems teks žaisti Belgrade su jugoslavų "Cirvena Zvezda" klubo krepšininkais, prieš kuriuos laimėti bus dar sunkiau.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.