Varžovams leidę pirmauti tik pirmąsias susitikimo minutes (3:0, 5:2), vėliau Lietuvos rinktinės žaidėjai perėmė iniciatyvą ir privertę graikus klysti ėmė krautis pranašumą.

Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes po Manto Simonavičiaus tritaškio Lietuvos rinktinės persvara buvo šoktelėjusi iki 8 (22:14) taškų, tačiau baigiantis kėliniui graikai rezultatą išlygino.

Antrojo ketvirčio pradžioje Martyno Pociaus pastangomis lietuviams pavyko dar kartą spurtuoti ir susigrąžinti 10 taškų pranašumą (34:24).

Jį lietuviai išlaikė beveik iki mačo pabaigos.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos rinktinės žaidėjams kelis kartus iš eilės atakavus krepšį netaiklai, graikai priartėjo, tačiau išplėšti pergalės jiems nebepavyko.

Rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje buvo Martynas Pocius, pelnęs 25 taškus.

Mantas Simonavičius įmetė 13, Povilas Butkevičius 12 (12 atk. kam.), Vilmantas Dilys – 10, Giedrius Kurtinaitis ir Mantas Kalnietis (8 rez. perd.) surinko po 8 taškus, Andrius Aleksandrovas pelnė 4, Žydrūnas Kelys – 2 taškus.