MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovės labai pedantiškai žiūri į tvarką. Joms svarbu, kad aplink jas viskas būtų idealu, kad jų namai būtų pavyzdingi.

Jos išeikvoja daug jėgų, kad užkirstų kelią chaosui ir iššveistų visus namų kampelius. Savo tikslo jos siekia visais įmanomais būdais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta leisti laiką namuose, todėl joms svarbu, kad jų būstas būtų jaukus ir patogus. Jos gali daug triūsti, daug stengtis, kad savo namus padarytų gražius.

Jos naudosis šiuolaikinėmis technologijomis, išleis daug pinigų, tačiau rezultatas bus tiesiog puikus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo merginos būna švelnios ir malonios, tačiau jos yra labai reiklios sau ir praktiškos. Ožiaragio moterys supranta tvarkos svarbą. Nuolat stengiasi įvesti ir palaikyti tvarką namuose.

Visi šių damų veiksmai būna sistemingi, nuoseklūs. Jos visada tvarkosi pagal grafiką, demonstruodamos savo disciplinuotumą.

Ožiaragio moterys nepamiršta pagaminti gardžių pietų ir vakarienės, todėl jos laikomos šauniomis šeimininkėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta eksperimentuoti, nepaisant to, jų namuose nėra chaoso. Vėžio damos sumanios ir atsakingos, stengiasi visur ir visada palaikyti tvarką.

Jos dažnai perstatinėja baldus, keičia namų interjerą, reguliariai gamina naujus patiekalus, tuo stebindamos savo artimuosius. Iš jų galima mokytis, kaip tvarkyti namus ir sumaniai šeimininkauti.

Susiję straipsniai
Top naujienos