3.
Klausimas:
Ar skiriama ir kiek skiriama pinigų automobilių sportui Lietuvoje? Jei taip, kokioms šio sporto šakoms?
Atsakymas:
Dėkojame už Jūsų laišką. Informuojame, kad sužinoti kiek lėšų ir kokiam tikslui 2015 m. buvo skirta Lietuvos automobilių sporto federacijai galite sužinoti skiltyje Federacijos, joje susiradę Jus dominančią federaciją matysite visus federacijos finansavimo šaltinius ir finansavimo paskirtį.
Platesnę informaciją ir Lietuvos automobilių sporto federacijos skelbiamus dokumentus galite rasti jų internetinėje svetainėje http://www.lasf.lt/lt/


2.
Klausimas:
Sveiki, Labai gražus projektas, bet informacijos trūksta. Kaip sužinoti kaip pinigus 2015 metais skirstė Lengvosios atletikos federacija?
Atstovauju paramos projektą http://www.pagamintalietuvoje.com ir daugelis lengvaatlečių užduoda šį klausimą. Jūsų pateiktais duomenimis LLAF gavo 810k eurų, būtų smagu matyt kaip jie buvo panaudoti.
Atsakymas:
Dėkojame už Jūsų laišką. Informuojame, kad projekto pagalba kolkas galite sužinoti tik 2015 m. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos finansavimo šaltinius ir finansavimo paskirtį, tačiau kaip skirtos lėšos buvo panaudotos turėtų paviešinti pati sporto šakos federacija. Raginame sporto šakų federacijas, pasinaudojant šiuo projektu, paviešinti ne tik visus kitus finansavimo šaltinius, tačiau ir jų panaudojimą.
Platesnę informaciją ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos skelbiamus dokumentus galite rasti jų internetinėje svetainėje http://www.lengvoji.lt/.


1.
Klausimas:
Sveiki, norėčiau sužinot kiek piniginių lėšų ir kokiems tikslams buvo skirta 2015 / 2016 Lietuvos slidinėjimo federacijai? Ar įtraukiamos lėšos slidinėjimo varžybų organizavimui Lietuvoje? Truputi keista, kad šį 2015/2016 sezoną slidinėjimo federacija tesugebėjo surengti tik vienas lygumų slidinėjimo varžybas Lietuvoje. Nors oro ir sniego sąlygos Ignalinoje (Žiemos sporto centre) buvo palankios visą sausį, vasario 13, 14, 27, 28 ir kovo 4, 5 dienomis. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymą.
Atsakymas:
Dėkojame už Jūsų laišką. Informuojame, kad sužinoti kiek lėšų ir kokiam tikslui 2015 m. buvo skirta Lietuvos nacionalinei slidinėjimo asociacijai galite sužinoti skiltyje Federacijos, joje susiradę Jus dominančią asociaciją matysite visus asociacijos finansavimo šaltinius ir finansavimo paskirtį.