Jie čia atvyko dalyvauti tradiciniame „AVM baigusiųjų krepšinio 3x3 turnyre Seimo nario Andriaus Kubiliaus taurei laimėti“. Kasmet juos suburia šio turnyro organizatoriai – mokytojai Kęstutis Mieželis, Šarūnas Ragauskas, Martynas Juocevičius.

Iš pačio ryto rankos taiklumą išbandė taikliausieji komandų metikai. Jie dalyvavo visų labai pamėgtame tritaškių metimų turnyre. Šiais metais 1-ąją vietą iškovojo Šarūnas Eimutis, antras liko Titas Dėjus, trečias – Vytautas Volskis.

Po šio turnyro prasidėjo kovos krepšinio aikštelėje. Šiemet pirmą kartą buvo kovojama ne tik dėl pagrindinės, bet ir dėl mažosios taurės. Ją iškovojo komanda ,,Pabandom” (30 laida – Mantas Mickūnas, Justinas Povilauskas, Paulius Bakučionis, Kasparas Jurgelevičius ). O turnyro nugalėtojais tapo komanda „193“ (31 laida – Gediminas Povilauskas, Aurimas Galeckas, Danielius Gvazdauskas ), antroje vietoje liko komanda,, Kraujo klanas “ (8 laida – Mindaugas Sruogius, Algirdas Sruoga, Regimantas Leikauskas, Valdas Nariūnas, Jaunius Malickas, Alius Cirtautas) trečią vietą laimėjo komanda ,,Leprikonas ir draugai “ (Šarūnas Eimutis, Benas Mikitavičius, Martynas Rakauskas ).

Nugalėtojas taurę įteikė Seimo narė Ingrida Šimonytė. Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Taurės laimėtojams papildomus prizus įsteigė „Joma Sport Lietuva“ vadovas Kęstutis Šimkus.

Mokytojams turnyro metu daug talkina gimnazistai. Taip pat labai smagu, kad padėti grįžta buvę gimnazistai – Miglė Lapšytė, Laura Ivaškaitė, Kastė Gatelytė. Puikiomis nuotraukomis turnyrą įamžino Elvis Žaldaris. Verta paminėti, kad komandos ,,Legendos 92 “ nariai po 25 metų pirmą kartą dalyvavo turnyre. Turnyro dalyviai, žiūrovai pertraukėlių metu pasivaikšto po mokyklą, susipažįsta su naujomis gimnazijos erdvėmis.