aA
Po sarkazmu persmelktos vyro vedybinio gyvenimo išpažinties „Santuoka vyro akimis: bendri profiliai ir palikę draugai“ kilo skaitytojų pasipiktinimo banga. Skaitytojai buvo pasipiktinę ir šokiruoti: dalis jų teigė, kad moterims santuokoje dar blogiau, likusi dalis skaitytojų juokėsi – „Autoriau, kokios problemos? Ar tave su šautuvu nuvarė tuoktis, kad tiek nuoskaudų tekste?“.
© Shutterstock nuotr.

Geriausią skaitytojai išrinko Gynto komentarą: „Viską gal ir galiu pateisinti. Pats jau ketvirtį amžiaus po žmonos padu sėdžiu, bet kaip vyras gali nusigyventi iki bendro profilio?! Šitą suprasti atsisakau. Kiekvieną kartą susirašydamas „Skype“ su tokia bendro profilio šeima vis turiu atsiklausti, su kuo aš bendrauju. Ištvirkimas kažkoks.“

Juokėsi ir siūlė rašyti tęsinį

DELFI skaitytojai juokėsi linksmu tekstu ir džiaugėsi pralinksminusia vyro išpažintimi. „Tiek stereotipų jau seniai kur bemačiau, bet viskas sujungta pakankamai nuosekliai, tad skaityti tikrai buvo linksma. Tikrai paskaityčiau dar bent viena jo kūrinį“, – juokėsi skaitytojas pasivadinęs „Visai neblogai“.

„Seniai tiek nesijuokiau!!! Super sušaržuotas vedybinis gyvenimas! Laukiu tęsinio apie santuoką ištekėjusios moters akimis, bet tokiame pačiame stiliuje. Ačiū!“, – ragino rašyti tęsinį.

„Manyčiau, labai taiklus, sarkastiškas straipsnis, su gera juodo humoro doze. Pasijuokiau gerai. Neskaitau jo paraidžiui, manau parašyta perkeltine prasme, ir tiek, nes iš tiesų yra taip – nenori vesti, tai ir nevesk. Taškas“, – savo nuomone dalinosi skaitytojas.

„Tai buvo vienas geriausiu mano skaitytų straipsnių DELFI: juokiausi išsijuosusi. Man patinka sarkazmas, dievinu. O kad vyrai „moliai“ ir prisileidžia iki to, tai patys kalti. Ką galiu pasakyti, pastovėkit už save, o neverkšlenkit kaip bobos“, – rašė skaitytojas.

Skaitytojas: „Niekas kitas čia nekaltas, autoriau, tik tu pats“

„Kaip gerai pasijauti suradęs kaltus: žmoną, uošvę, darbą, viršininką, valdžią, nes pačiam pajudinti „subinę“ labai baugu. Asmenybės nepakiši nei po padu, nei nutempsi prie altoriaus“, – rašė skaitytoja pasivadinusi Lietuvė.

Skaitytoja Vaida piktinosi vyro purkštavimu ir dėl susidariusios padėties kaltino tik jį patį. „O tai nesupratau: prie sienos statė ir liepė sakyti „taip“? Jau jei išsirinkai tokią žmoną, tai nieko ir nepadarysi. Dėl dviejų dalykų vyras negali kaltinti nieko – dėl automobilio ir žmonos, abu pats išsirinko. Nepasakosiu, kad tikrai ne visos keičiasi tas Facebook anketas, ne visos laiko vyrą užrakintą be draugų ir be sekso. Žvejybą ir medžioklę sugalvojo vyrai, kurie nelabai ir suvokia, ką veikti su savo baisiu gyvenimu. Tokie iš žvejybos niekada negrįžta su žuvimi, tik girti. Užjaučiu, nežinau ar tave, ar tavo žmoną, kuri turbūt nežino, kad suėdė tau gyvenimą. Pats niekada neišdrįsi paprieštarauti bendrai anketai ir ėjimui į susitikimą su jos draugėmis“, – rašė Vaida.

Dalis skaitytojų priminė, kad santuoka yra naujas gyvenimo etapas, kuris iš dalies vienodai, iš dalies skirtingai keičia abiejų sutuoktinių gyvenimą. Ir viengungišką gyvenimą lydėjusias linksmybes tenka šiek tiek mažinti, tačiau dažniausiai tai įvyksta savaime.

„Nors esu moteris, tačiau jaučiuosi kaip straipsnio autorius: vyras ir vaikai mano gyvenimą apvertė. Nesigailiu dėl nieko, bet kartais ilgiuosi to seno gero gyvenimo, draugų būryje, su burlentėmis, parasparniais ir savo mažyčio mašiniuko, vietoj septynviečio „miniveno“. Na, bet reikia mokėti džiaugtis tuo ką turi dabar“, – teigė ištekėjusi skaitytoja.

Minėjo santuokos pliusus

„Kiek pažįstate nevedusių sėkmingų vyrų, kurie turi tuos BMW naujus, butus centre, turi įdomius hobius, draugų ir jiems per 30 metų? Aš pažįstu vieną, bet dauguma senbernių labai apsileidžia, niekas nespiria jiems į užpakalį, rūbus ir tai mamytė plauna, maitinasi nesveikai, nutukę anksčiau laiko, neišprausę, susiglamžę, prasigėrę. Moteris, aišku jei normali gerąja prasme paspiria eiti į priekį. Persistengti nereikia, tik pripažinti, kad tų sėkmingų vienišų trisdešimtmečių, kurie turi gerą ir kokybišką gyvenimą tikrai mažai“, – rašė mergina.

„Manyčiau, kad santuoka, šeima ir vaikai ir yra tikroji gyvenimo prasmė ir individo egzistencijos tęstinumas. Draugai išeis, gražios gatvės moterys pasens, mašinos surūdys, pinigų į kapą nenusineši. Parasparniai, bokalas alaus ir kas iš to, momentinis laisvės pojūtis nuolatinės depresijos ir ieškojimų fone. Kažką dėl šeimos tenka paaukoti, bet tai smulkmenos ir neprilygsta naudai to ką tu gauni sukūręs šeimą su mylimu žmogumi. Šeima naikina egoizmą, moko kantrybės, pasitikėjimo daro žmones supratingesniais, jautresniais, brandesniais ir nuovokesniais“, – savo patirtimi dalinosi Lukas.

Komentarus rašykite prisiregistravę

DELFI ragina skaitytojus savo poziciją išsakyti komentaruose užsiregistravus ir nesislepiant po anonimiškumo skraiste.

Nors jūs vis dar galite komentuoti anonimiškai, registruotiems vartotojams siūlome daugiau privalumų:

Jūsų žinutė pasirodys kartu su Jūsų pasirinktu paveikslėliu ir vardu.

Prie registruoto vartotojo žinutės bus rodomas ID simbolis, kuris patvirtina, kad tai yra registruoto vartotojo vardas. Jūs taip pat galėsite keisti šiuos duomenis arba bet kada komentuoti anonimiškai.

Vartotojo paskyros gali būti tarpusavyje susiję. Galite komentuoti iš pasirinktos paskyros su norimu paveikslėliu ir vardu, nepriklausomai nuo to, kokiu būdu būsite prisijungęs.

Prie Jūsų naujausių komentarų bus rodomas mini profilis.

Įvertink šį straipsnį
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tėvą slaugiusio personalo kalbos išmušė iš vėžių: negalėjau suvokti, kad tai vyksta iš tikrųjų (75)

Taip jau nutiko, kad dėl rimtų sveikatos sutrikimų teko tėčiui kreiptis pagalbos i medikus,...

Pirmajame darbo vakarėlyje atsivėrė akys – turi tik du pasiteisinimus šiai istorijai (38)

„Mano pirmas darbas“ ir „naivumas“ yra mano pasiteisinimai šiai istorijai. Nerašysiu daug...

Panevėžietę pažemino taksi vairuotojo komentaras (117)

Istorija labai paprasta. Apie Panevėžio taksistų kultūrą.

Skaitytojo verdiktas: privalome mažinti valdžios aparatą (27)

Paskaičius straipsnį ir komentarus apie Registro centrą man kyla keletas įtarimų. Registrų...

Atviras dvyliktokės laiškas: bijau, kad niekur nebeįstosiu (135)

Esu paskutiniuosius metus gimnazijoje žingsniuojanti abiturientė. Šis tekstas nėra skirtas...

Top naujienos

Užkalnis: picas lietuviai valgė jau nuo XIII amžiaus, o žemaičiai – dar seniau (39)

Nelabai kas Lietuvoje dedasi su itališku maistu. Nelabai kas. Kaune, pavyzdžiui, valgyti italų...

Universiteto profesorė pasisiūlė pavaduoti streikuojančius mokytojus – reakcija nustebino (107)

Prasidėjus ketvirtajai pedagogų streiko savaitei tėvai ėmė širsti ne tik ant šalies valdžios,...

Kaip vienas atsitiktinumas ir lemtingos 13 min. išgelbėjo Hitlerį ir pasmerkė visą pasaulį (245)

Daugelis lapkričio 9-ąją laiko lemtinga diena Vokietijai . Tačiau XX a. istorijos kryptį išties...

Darbą nuolatinio pavojaus sąlygomis valstybė vertina 500-700 eurų: net batus per didelius verčia nešioti (539)

48 dydžio batai vietoje reikalingų 46, sena suplyšusi uniforma, kurią reikia pačiam susisiūti,...

Gyvi po žeme: bunkerio anatomija (144)

Bunkeriuose užklupti susisprogdino, nusišovė ar buvo nužudyti tūkstančiai partizanų. Ir visgi...

Čempionų siaubas: pirmą minutę mušęs Slivka patiesė „Celtic“

Vykintas Slivka įspūdingu stiliumi atidarė savo įvarčių sąskaitą šio sezono Škotijos...

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Juventus“ - „Lietkabelis“ (1)

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Juventus“ - „Lietkabelis“. Tiesiogiai iš Utenos.

Iranietė Angelinos Jolie „antrininkė“ Sahar Tabar, siekdama būti panaši į Holivudo žvaigždę, pasiryžo dar vienai nosies operacijai jau pasidarė 50 operacijų (11)

20-metė socialinių tinklų žvaigždė išgarsėjo pareiškusi išgyvenusi 50 plastinių operacijų...

Pirmieji širdies sutrikimų simptomai: kardiologė patarė, kaip galima išvengti ankstyvos mirties (182)

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje daugiausiai serga širdies ir kraujagyslių ligomis . Per...

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Pieno žvaigždės“ - „Šiauliai“ (13)

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Pieno žvaigždės“ - „Šiauliai“. Tiesiogiai iš...