Tiesą pasakius, mano gyvenime buvo daug momentų, kai galvojau, kad noriu ištekėti. Šiandien suprantu, kad tas noras, kurį patiria kiekviena moteris, yra iš dalies sukurtas reklamos ir romantinių filmų dėka. Taigi noras ištekėti nebuvo tikras ir jis nesiveržė iš mano širdies gelmių.

Tikriausiai matydama laimingą nuotaką savo televizoriaus ekrane arba šeštadienį bažnyčioje, pavydėjau tos laimės, kurią ji patiria tą dieną. Deja, niekada nepagalvojau, kad moters laimė santuokoje netrunka amžinai. Po kelių metų meilė užges ir ji supras, kad padarė didelę klaidą ir iššvaistė geriausius savo jaunystės metus su žmogumi, kuris yra jai visiškai svetimas.

Dažniausiai moteris santuokoje „dirba“ daugiau: ji deda daugiau pastangų į vaikų auklėjimą, namų ruošą ir šeimos gyvenimo organizavimą. Beveik visos moterys, kurias pažįstu ir kurios gyvena santuokoje daugiau negu 10 metų, nėra laimingos. O kai kurios iš jų jaučia pasibjaurėjimą savo vyru.

Kai matau visas tas moteris, suprantu, kad nenoriu taip gyventi ir patirti viso to, ką jos turi iškentėti kiekvieną dieną. Ačiū Dievui, šiuolaikiniame pasaulyje moteris daugiau neprivalo tekėti.

Šiandien noriu pasakyti garsiai: aš nenoriu ištekėti ir neplanuoju to daryti ateityje! Geriau gyventi vienai, negu jaustis vieniša ir nepatenkinta savo vyro kompanijoje.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Ir tada jie gyveno ilgai ir laimingai...“ Paprastai būtent taip baigiasi pasakos, jau nuskambėjus bažnyčioms varpams, skelbiantiems apie į bažnyčios kiemą išėjus naujus jaunuosius. O ar galima tokia pabaiga, kai pora vieną dieną tiesiog nusprendžia, kad nuo šiol visą likusį gyvenimą praleis kartu?

Šiais laikais žmonės vis dažniau neskuba susieti gyvenimų oficialiai – juos stabdo ne tik baimė, ar tikrai rado žmogų, su kuriuo praleis visą gyvenimą, bet ir būsima finansinė atsakomybė už kitą žmogų, noras nepaklusti nusistovėjusioms visuomenės taisyklėms.

Tuo metu noriai ant piršto maunantys vestuvinį žiedą dažnai sako, kad jiems šis prieš artimuosius ar Dievą ištartas įžadas yra svarbus, garantuoja ir saugumą, galų gale – patogumą, pavyzdžiui, auginant vaikus. Dažnai gajus požiūris, kad ištekėti nori ypač moterys, svajojančios pasipuošti balta suknele... Ar tikrai?

Klausiame Jūsų – ar santuoka būtina laimingai meilei? Kodėl apsisprendėte savo santykius sutvirtinti santuoka, o gal galite pasidalinti rimtomis priežastimis, kodėl to daryti nereikėtų? Paneikite mitą, kad visos moterys svajoja ištekėti, o vyrai bijo vesti!

Konkurse galite dalyvauti iki gruodžio 19 d. trimis būdais – siųsdami laiškus el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Santuoka“, ar naudodamiesi nuorodomis žemiau. Nepamirškite nurodyti el.pašto adreso!

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti čia:


Taisyklės:

1. Konkursas vyksta nuo nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 19 d.

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali;

3. Nugalėtojas/-a renkamas/-a 2014 m. gruodžio 22 d. burtų keliu iš visų dalyvavusių žaidime. Nugalėtojas skelbiamas konkursiniame tekste ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu.

4. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis delfi.lt savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje 3 savaites. Konkurso dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys (šiuo konkrečiu atveju konkurso prizo steigėjas) galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti, norėdamas susisiekti su konkurso dalyviais.

5. Prizas – 3 knygos: „Nepriekaištingos knygų idėjos“, „Patiekalai šeimai“, „Būstas užmiestyje: sodybos, vilos, vasarnamiai“.

Prizas į pinigus nekeičiamas ir negali būti padovanotas kitam asmeniui, prizą gauna tik laimėjęs asmuo.

6. Žaidimo organizatoriai UAB „Delfi“ pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles.

7. Žaidimo organizatoriai turi teisę pašalinti žaidėjus sukčiavimo atveju.