aA
Noriu pasidalinti skaudžiu įvykiu, kuris man vos nesibaigė tragiškai. Su vyru planavome dviejų nakvynių poilsį Palangoje, be vaikų, dviese, romantiškai. Nuvykome ten penktadienio vakarą, po darbų. Apsistojome jaukiuose apartamentuose, vakarą praleidome vaikščiodami pajūriu.
© DELFI / Justinas Auškelis

Kita diena buvo dar nuostabesnė. Ramus poilsis prie jūros – deginomės, maudėmės, buvo viskas gražu. Vakarą planavome praleisti kokioje nors kavinėje, grojant gyvai muzikai. Pareinant nuo jūros, Basanavičiaus gatve, mums priešais per gatvę perbėgo juoda katė. Aš bandžiau į ją nežiūrėti, tačiau vyras sušuko, jog greitai nusispjaučiau per petį tris kartus, kadangi juoda katė nelaimę neša.

Pasijutau nejaukiai, bet vyro paklausiau pasakiusi kokios dar čia nelaimės. Žodžiu, grįžę į kambarius pavakarieniavome, persirengėme ir pagaliau susiruošėme keliaut atsipalaiduoti ten, kur gyva muzika ir gera nuotaika. Tiesa, dar paskambinusi mano mama paklausė ką veikiame, atsakiau, kad einame praleisti paskutinio mūsų vakaro. O mano nuotaika buvo labai džiaugsminga. Mama išbarė už tokį mano išsireiškimą, jog paskutinis vakaras. Sako tu taip pasakei lyg jis tau paskutinis gyvenimo vakaras.

Liepiau jai neprisigalvoti ir mes išsiruošę išėjome. Tiesa, kai aš užsidėjau naują suknelę, vyras negalėjo atplėšti akių ir man pasakė, kad negalėtų manęs netekti, kad aš jam brangi ir graži. Aš tik pasijuokiau iš jo kalbų atsakydama, kur gi aš nuo jo dingsiu... Keliavome rankomis susikibę Basanavičiaus gatve, akį patraukė kavinė viena kavinė. Ten vyko gyvas koncertas. Žmonių buvo nemažai, bet visa publika sėdėjo prie stalelių, kai kurie šoko netoli scenos. Keletą šokių pašokome ir mes, prisėdome prie stalo, prieš mus prie to pačio stalo sėdėjo trys moterys. Už nugaros taip pat stalai su žmonėmis...

Ir tas momentas... Nepamenu kokia tai buvo daina, mes tiesiog sėdėjome, klausėme, šypsojomės su šalia sėdinčiomis moterimis ir... pajutau didžiulį smūgį i galvą. Pirma mane aplankiusi mintis: kas mane užmušė? Tada šiek tiek buvau apsvaiginta, ne viską pamenu. Atsikvošėjusi pajutau skausmą galvoje, dantyse, nosyje. Prie manęs pribėgo dvi moterys, buvusios tarp lankytojų: viena prisistatė esanti medikė, kita – reanimacijos gydytoja. Jos rūpinosi manimi, teikė pirmąją pagalbą, dėjo ledus ant galvos, žiūrėjo pulsą, davė gerti vandens.

Aš buvau šoke, nežinojau, kas man bus, ar tai rimta, laukiau greitosios, kuri atvyko maždaug po pusvalandžio. Ašaros tekėjo iš skausmo ir baimės. Pasirodo, ant mano galvos užkrito prie sienos, man už nugaros stovėjusi garso kolonėlė, svėrusi apie 25 kg. Iš dirbančio personalo nesulaukiau jokios pagalbos. Kai dabar pagalvoju, galėjo bent į kokias laisvesnes patalpas nuvesti, nes veiksmas vyko kavinėje ir toliau lyg čia nieko nebūtų įvykę. Barmenai ir toliau lakstė su užsakymais, administratorė ir toliau žvejojo žmones nuo gatvės, kad užsuktų į kavinę. Muzikantai, aišku, ir toliau dainavo. O kavinės viduryje, ant suolelio aš – visa sugriuvusi, sumušta galva, iškritusiu dantimi nuo smūgio ir sumušta nosimi... Išvežė tą vakarą mane į Klaipėdos ligoninę, suteikė pirmąją pagalbą ir paleido. Grįžome su vyru į Palangą, paryčiais skubėjome kuo greičiau į namus, į savo mielą kraštą. Kadangi patyriau smegenų sukrėtimą, gydausi dar ir dabar. Padarinius irgi jaučiu. Kankina nemiga, baimė ir išlikęs baisus jausmas, kai tu sėdi ramiai, atsipalaidavęs ir gauni smūgį, nuo kurio gali ir nebeatsikelti.

Aišku, to nepaliksiu,vis dėlto turi būti atsakingi asmenys už tai, kad kolonėlė nebuvo pritvirtinta – tai faktas. Noriu paviešinti šį savo išgyvenimą, kad, neduok Dieve, nenukentėtų panašiai ir kiti žmonės. Šis įvykis nutiko birželio 15 dieną, apie 22val.

Šiandien yra birželio 24 diena, praėjo 9 dienos, kavinės savininkas net nebandė su manim susisiekti ir atsiprašyti. Tokie žmonės, manau, neverti dirbti su žmonėmis, nes neužtikrina jų saugumo. Dar priešaky daugiau nei pusė vasaros, būkite visi saugūs ir atkreipkite dėmesį į likimo siųstus ženklus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite išsakyti savo nuomonę? Rašykite el. p. pilieciai@delfi. lt arba spauskite apačioje.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(221 žmogus įvertino)
3.7919

Emigrantės žinutė prezidentui: pagaliau turime viltį (70)

Gyvenu Vokietijoje . Esu Lietuvos ir Vokietijos patriotė... Lietuvos – už vaikystę. Vokietijos...

Vairuotoją nustebino policijos sprendimas – pranešė apie kelių chuliganą, bet nubaudė patį (178)

Birželio 1 dieną su žmona važiavome iš Kauno į Panevėžį. Prieš įvažiuojant į miestą...

Naujoji vaikų karta skaitytojui kelia daug klausimų: ar mes jai pasiruošę? (24)

Užsienio sociologai ir naujienų tarnybos pakrikštijo naująją kartą terminu „millenials“ –...

Lietuviai visada ras, ko nekęsti: kodėl mes taip niekiname Vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybą? (16)

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba visiems tapo žinomu baubu. Vienam baubui dingus,...

Daugiabučio gyventoja pasibaisėjusi naujakurių bendravimu: taip net su gyvuliais nesielgiama (40)

Norėčiau pasidalinti savo mintimis, nes esu apstulbusi ir tai, apie ką rašysiu, man svetima ir...

Top naujienos

Gyvai / DELFI Diena iš Palangos: pareigūnai apie poilsiautojų nuotykius ir kur dingo čeburekai

Palangoje – puikus oras ir pilna poilsiautojų. Kokiems turistų nuotykiams ruošiasi policijos...

Paaiškėjo daugiau Nausėdos komandos narių papildyta (103)

Lietuvos respublikos prezidentūros puslapyje atsinaujino kontaktai, tad paaiškėjo dar daugiau...

Nustatyta moters, kurios palaikus įtariamoji žudikė bandė sudeginti Verkių parke, tapatybė (65)

Penktadienį nebeliko abejonių dėl sostinėje liepos 17 d. nužudytos moters tapatybės. Tai 1933 m....

Žinomumas vaikystėje ir nuosavas verslas dar nebaigus mokyklos: papasakojo, kokia yra tokio gyvenimo kaina (13)

Pastaruoju metu retai viešumoje pasirodanti jaunosios verslininkės Militos Daikerytės mama Sonata...

Nuo grybų kainų gali atvipti žandikaulis pasakė, kada galėsit prisirinkti patys (25)

Nors kai kurie sėkmingiausi grybų rinkikai dalinasi ypatingai sėkmingos medžioklės nuotraukomis,...

Dvigubos žmogžudystės sukrėstas kaimas negali suprasti artimuosius išžudžiusio ūkininko poelgio vyras namiškius puolė miegančius (95)

Ankstų penktadienio rytą ant Kelmės ir Raseinių rajonų ribos esančius Algenių ir Stulgių...

Nausėda įvardijo ministrus, kurių darbą vertina ypač gerai: išsakė lūkesčius dėl Vyriausybės formavimo papildyta 13:12 (224)

Per susitikimą su Seimo valdančiųjų partijų atstovais prezidentas Gitanas Nausėda įvardijo...

Po perėjimo pas „tvarkiečius“ – sumaištis dėl Širinskienės pareigų Seime (102)

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkei Agnei Širinskienei perėjus į...

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“, antrame – su „Armani“, trečiame – su „Real“ finišuos Kaune (2)

Penktadienio popietę Eurolyga pagaliau paskelbė naujojo reguliariojo sezono tvarkaraštį. Lietuvos...