„Skraidė ne tik stalai, bet ir jaunoji“, - taip apie naktiniame klube kilusias muštynes, kuriose dalyvavo ir vestuvininkai, atsiliepia į DELFI kreipęsis klubo lankytojas. Liudininkas teigia, kad pasibaisėjo apsauginių darbu ir iki šiol jaučia šoką. Tuo metu klubo atstovai teigia, kad muštynes užfiksavo vaizdo kamera, ir jų vaizdas buvo visai kitoks, nei pasakojama.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojo pasakojimą pateikiame žemiau:

Penktadienį, rugpjūčio 8 d., apie 12 val. nakties atvykome į sostinės klubą „Mojo Lounge“. Buvome nustebę, kad klubas buvo beveik pilnas ir jame susirinkę labai daug žmonių.

Kadangi visi staliukai buvo rezervuoti, pasiėmėme po kokteilį ir su kompanija atsistojome baro gale. Atkreipėme dėmesį į vieną stalą, kuriame matomai buvo švenčiamos vestuvės, visi vyrai solidžiai apsirengę, jaunoji su balta, vestuvine suknele. Kompanija nebuvo ypatingai didelė: 7-10 žmonių, visi linksminosi ir šoko.

Kadangi stovėjome šalia, akys vis nukrypdavo į jų staliuką, ne kiekvieną dieną galima pamatyti vestuves klube. Praėjus maždaug valandai pamatėme sąmyšį, vienas vyras iš jaunosios kompanijos ir kitas prie tos kompanijos priėjęs vyras aiškinosi santykius.

Kadangi visi matėme bręstantį konfliktą, pradėjome kviesti apsaugos darbuotoją, jaunoji su padavėja – taip pat, bet apsaugos darbuotojas tik stovėjo ir mirksėjo, prasidėjo muštynės. Jūs neįsivaizduojate, kaip viskas baisiai atrodė. Kaip iš filmo. Skraidė ne tik stalai, bet ir jaunoji. Visi šaukėme, kvietėme pagalbą,bet niekas neįsivėlė ir nesustabdė konflikto, visi stovėjo prie laiptų ir žiūrėjo, patys žmonės, kurie buvo klube, rizikavo ir bandė sutramdyti tuos vyrus, kurie pradėjo muštynes.

Kai užsimezgė konfliktas, vyrų iš jaunosios kompanijos buvo vos 2-3, kai tų, kas puolė, buvo dvigubai, o gal net trigubai daugiau.

Policija atvažiavo, kai baigėsi muštynės. Visi išėjome į lauką pasižiūrėti, kuo viskas baigsis. Nepatikėsit, bet tie, kas užvirė visą košę, pabėgo. O apsaugos darbuotojai, patys sakydami, kad nematė, kas pradėjo konfliktą, nurodė į jaunųjų pusė, tada visus susodino į policijos automobilius.

Mes pribėgome ir bandėme aiškinti pareigūnams, kad ši kompanija nekalta, prašėme, kad paimtų mus kartu, kad norime paliudyti, nes matėme visą situaciją. Ar jūs galvojate, kad kas nors bent užsirašė mūsų duomenis? Ne.

Ir niekas mūsų nesivežė, kad duotume parodymus. Iki šios dienos mūsų penkių žmonių kompanija yra šoke. Išvažiavome iškart, kai visi išsiskirstė. Labai gaila, kad klubas, turintis tokį gerą vardą, turi tokius darbuotojus (...). Jaunosios suknelė buvo visa kruvina, matėme, kad iš jų kompanijos visi vyrai buvo kruvini. Buvo baisiau negu galima matyti siaubo filme (...)

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Policijos pareigūnai DELFI patvirtino, kad rugpjūčio 9 d. 2 val. 17 min. užregistruotas pranešimas, kad Vilniuje, Vokiečių g. 2, klube (klubo viduje ir lauke prie klubo) vyksta muštynės. Pasak pareigūnų, pirmieji policijos ekipažai atvyko jau po minutės. Teigiama, kad pasitelktas ir kinologas su tarnybinius šunimi. Dėl įvykio į policijos komisariatą apklausai pristatyti du vyrai M. N. (gim. 1976 m.) ir A. B. (gim. 1975 m.). Įvykio aplinkybės toliau tiriamos ir tikslinamos.

Paskambinus į „Mojo Lounge“ klubą, jo darbuotoja situaciją nupasakojo kitaip, nei pateikė DELFI skaitytojas. Telefonu atsiliepusi moteris nurodė, kad naktį klube iš tiesų vyko muštynes tarp dviejų kompanijų (neaišku, ar šie žmonės buvo pažįstami, ar ne) – viena iš jų buvo vestuvių dalyviai.

„Jos buvo apsaugos darbuotojų gražiai išprašytos, kad išeitų, kompanijos nebuvo puolamos. Kadangi ne vienas žmogus mušėsi, buvo iškviesta policija, ji toliau aiškinosi. Sulaikytieji priešinosi policijos pareigūnams“, - nurodė klubo darbuotoja.

Ji sakė, kad muštynes užfiksavo kameros, kuriose matyti, kad jaunoji pati bėgiojo su aukštakulniais bandydama išskirti besimušančius, ir prieš ją nebuvo smurtaujama. Pretenzijų klubui muštynėse dalyvavusi kompanija nepareiškė.

„Mūsų apsauginiai bandė išskirti ir sutaikyti, o kad kitiems mūsų svečiams jie nesukeltų problemų, paprašėme juos išeiti iš klubo. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar gimtadienis – mums svarbiausia žmonėms, kurie linksminasi, nesugadinti vakaro“, - sakė ji.

Pasak darbuotojos, policijos pareigūnams pasiteiravus apsaugos darbuotojų, kuri pusė kalta, jie nežinojo ir iškart buvo pasakyta, kad buvo dvi kompanijos. „Manau, iš mūsų klubo pusės normalu, kad kilus muštynėms, paprašėme išeiti. Kadangi buvo labai daug žmonių, iškvietėme policija“, - kalbėjo moteris.

Pasidalinkite savo istorija žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Misija Laplandija“ įsibėgėjo – dalyvių skaičius auga sparčiais tempais

Socialinė iniciatyva MISIJA LAPLANDIJA, skatinanti empatiją ir kviečianti gerais darbais...

Vilniaus rotušėje bus teikiami kultūros apdovanojimai „Auksinis Feniksas” (1)

Lapkričio 27 d. 16 val. Vilniaus rotušėje, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios...

Veiviržėnų jaunimas pagerbė „Laisvės kovotojus“ (11)

Šiais laikais visuomenėje vyrauja nuomonė, kad jaunimas yra nepilietiškas ir nepatriotiškas....

Negali atsidžiaugti nemokamu reisu į Suvalkus iš Kauno: dėl to tik pirkėjui geriau (194)

Už dyką nieko nebūna? Būna! Taip, iš Kauno į Suvalkus autobusas kasdien kauniečius veža...

Nebegali atskirti, kur sultys, o kur geriamas vanduo: atsibodo gerti srutas! (21)

Naujosios Akmenės gyventojai Silvai atsibodo taikstytis, kad jų daugiabučiui yra tiekiamas...

Top naujienos

Pentagono Kalėdų dovanos Baltijos šalims (437)

Po to, kai JAV Kongrese sutarta dėl rekordinio, beveik 700 mlrd. dolerių gynybos biudžeto,...

Už pažangios įmonės fasado – purvinų pinigų šleifas (96)

Prieš 7 metus mokslinės gamybinės akcinės bendrovės „ Precizika “ valdybos pirmininką...

Spūsčių priežastys – kaip ant delno: štai, kaip jos formuojasi (35)

Nuolat susidarantys, o po kiek laiko be jokios akivaizdžios priežasties išsiskirstantys transporto...

Vystytojai įvardino klaidas, kurias padaro naujakuriai (1)

Žmonės, įsigiję butą be apdailos, lengvai gali padaryti keletą klaidų, kurios paskui skaudžiai...

Dėl Rusijos milijardieriaus – įtūžis Kremliuje (23)

Prancūzijos pareigūnai trečiadienį pateikė kaltinimus mokesčių slėpimu Rusijos...

Aukštojo mokslo likimas Kaune: susijungimas neišvengiamas (2)

Šiuo metu Kaune veikia 5 universitetai, tačiau po reformos jų turėtų likti mažiau. DELFI domisi,...

20 dienų valgė ligoninės maistą: kai kurie pasiūlymai gerokai nustebino ligoninės komentaras (533)

Šimtai legendų, mitų, komentarų, nuotraukų, klausimų, nuolatinių diskusijų – daug neramumų...

Iš Kim Jong Uno – akibrokštas visoms Šiaurės Korėjos motinoms (31)

Bet kokį progresą paralyžiuojančias tarptautinės bendruomenės sankcijas užsitraukusioje ir...

Teisėjai skaudžiai pamokė skolų išieškotojus: tą pačią skolą bandė išsireikalauti tris kartus (161)

Teisėjai skaudžiai pamokė skolų išieškotojus – už tai, kad jau trečią kartą tam pačiam...

Legendinio Benny Hillo gyvenimas už kadro buvo lyg tragikomedija: vaidino ištvirkėlį, mirė vienas prieš televizorių (21)

Alfredas Hawthorne‘as „Benny“ Hillas (1924 m. sausio 21–1992 balandžio 20) buvo britų...