Ne veltui sakoma, kad dukart į tą pačią upę neįbrisi. Žengdami per kasdienį gyvenimą nė nepastebime, kaip sparčiai viską keičia laikas. Tai, kaip rengdavomės prieš penkerius metus ar mąstėme prieš dešimtmetį, dabar keltų šypseną, o gal pažadintų sentimentus.

Vien per pastaruosius keletą metų pakeitėme ne tik darbus ar šukuosenas. Galbūt gausėjo šeimos, ūgtelėjo vaikai, įveikėme naujus iššūkius, atradome naujų draugų, patyrėme kvapą gniaužiančių nuotykių.

Žaibiškai mainėsi ne tik mūsų gyvenimas, bet ir aplinka. Galbūt šalia tavo namų apleista aikštė virto visų mėgstama susibūrimo vieta? Vietoj apšepusios laukymės vartus atvėrė išgražėjęs parkas? Viso rajono puošmena tapo renovuota mokykla? Jaukiai pasitinka šiuolaikiška poliklinika ar biblioteka?

Bene vaizdžiausias būdas įsitikinti, kokias įspūdingas permainas atneša laikas – pažvelgti į archyvines nuotraukas. Todėl portalas DELFI, bendradarbiaudamas su LR Finansų ministerija, kviečia visus Lietuvos piliečius dalyvauti konkurse „Lietuva Prieš ir Po“.

Konkurso taisyklės

*Savo šeimos, draugų albumuose ar kituose archyvuose rask nuotrauką, kaip įvairūs objektai atrodė prieš keletą metų. Tuomet nufotografuok, kaip šie objektai atrodo dabar, investavus ES lėšas, ir siųsk abi nuotraukas el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „ES“.

*Laiške nurodyk savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis. Taip pat parašyk užfiksuoto objekto pavadinimą ir pasirink kategoriją, kuriai jį priskirtum: turizmas/laisvalaikis, sveikata, mokslas, verslas, aplinkosauga/ekologija, susisiekimas, užimtumas/kultūra.

*Konkursas vyks nuo kovo 17 iki balandžio 6 dienos. Dar savaitę laiko - iki balandžio 13 dienos - bus renkami ir skelbiami pagrindinių prizų laimėtojai.

Prizai

*Portalo DELFI lankytojai balsuos už labiausiai patikusias nuotraukas. Kiekvieną savaitę 10 daugiausiai balsų surinkusių konkurso dalyvių gaus stilingas dovanas – skaidrius skėčius;

*Kartą savaitės prizą laimėję dalyviai už ta pačią nuotrauką prizą gali gauti tik vieną kartą, nepaisant balsų skaičiaus

*Konkurso pabaigoje bus išdalinti pagrindiniai prizai. Laimėtojus rinks komisija, atsižvelgdama į balsavusiųjų simpatijas. Devyniems laimingiesiems atiteks fotoaparatai „Canon Digital IXUS 140“. Pagrindinis laureatas laimės pažintinę 4 dienų (3 nakvynių) kelionę dviem asmenims į Briuselį. Į šiuos prizus pretenduoja ir Savaitės prizų laimėtojų nuotraukos.

Taip pat kviečiame už patikusias nuotraukas balsuoti spaudžiant „patinka“ ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Lietuva senose fotografijose“. Kas savaitę burtų keliu išrinktam vienam iš balsavusiųjų bus padovanota knyga „Neregėta Lietuva“. Nepraleisk savo progos! Įsitikink, kaip pasikeitė tavo gyvenimas, ir laimėk patrauklių prizų!

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos