aA
Aš irgi papasakosiu savo istoriją. Ji nutiko labai seniai. Dabar prisiminus juokinga, tačiau tuo metu buvo labai skaudu.
Radinys mylimojo spintoje pakirto kojas: juk tai – nuodėmė
© Shutterstock

Tai vyko mano jaunystės laikais. Kai buvau virš dvidešimties metų. Nuo to įvykio praėjo daugiau nei dvidešimt metų, tačiau prisimenu šią istoriją iki šių dienų.

Susipažinau su jaunu ir gražiu vaikinu. Jis buvo labai galantiškas, džentelmenas ir tiesiog puikus vaikinas. Jis mane užkalbino parduotuvės eilėje, krito į akį iš pirmo žvilgsnio. Pirmas pasimatymas, vėliau sekė ir kiti. Įsimylėjau ir visiškai pamečiau galvą dėl jo. Mūsų santykiai buvo gražūs ir labai mieli.

Gyvenome skirtinguose nedideliuose miesteliuose. Jis pas mane atvažiuodavo labai dažnai. Net vakarais po darbų, pasimatyti bent kelioms minutėms. Pas jį, niekad neteko nuvažiuoti, laisvalaikį laidavome važinėdami po visą Lietuvą, tai prie jūros, tai dar kur nors sugalvodavo mane nusivežti.

Draugėms sakiau, kad jis idealus. Ir geras, ir rūpestingas, ir lovoje buvo tiesiog puikus. Kalbėdavome apie ateitį ir šventai tikėjau, kad ta ateitis bus puiki. Tikėjau, kad vieną dieną sukursime šeimą. Buvau devintam danguje. Jauna, naivi ir be proto įsimylėjusi.

Kurį laiką mums taip susitikinėjant, panorau pamatyti, kaip jis gyvena. Tačiau jis visada išsisukdavo nuo viešnagės pas jį. Tai remontas vyksta, tai nėra karšto vandens, tai kaimynai triukšmauja ir panašūs išsisukinėjimai.

Pradžioje tikėjau, bet vėliau kirbėjo abejonė, kad kažkas čia ne taip. Jis mane įtikinėjo, kad neverta nerimauti, žmonos tikrai kitame mieste neslepia.

Vieną mūsų eilinio pasimatymo dieną, pramogavome ir staiga užėjo didelis lietus. Greitai sušokome į mašiną, tačiau buvome kiaurai šlapi. Artimiausiai sušilti ir persirengti buvo jo miestelis ir jo namai.

Tad tą kartą jis neturėjo jokios dingsties nesivežti manęs pas jį. Buvo vakaras, prietema. Tad jis visai nesiginčijo ir nuvykome pas jį. Jo butelis buvo nedidelis, kuklus, bet tvarkingas.

Kol jis persirenginėjo vonioje, įlindau į spintą paieškoti kokio sauso drabužio sau. Tai, ką radau spintoje, mane švelniai tariant pribloškė. Nedidelėje spintoje kabėjo juoda kunigo sutana. Pradžioje pagalvojau, kad netikra.

Kai mano mylimasis atėjo į kambarį, paklausiau apie radinį. Jis pasimetė, bet neturėjo kitos išeities, kaip pasakyti man tiesą: "Aš kunigas, čia mano darbo uniforma."

Kokio darbo? Čia ne darbas, čia gyvenimo būdas, pamaniau.

Manes tas pritrenkė. Negalėjau nei mąstyti, nei kalbėti. Beveik metus laiko mylėjausi su Dievo tarnu. Man tas buvo nepriimtina. Pasišlykštėjau juo ir savimi. Man pasidarė bloga, pradėjau verkti. Atrodė, kad visi mūsų santykiai buvo grynas melas ir nuodėmė.

Jis bandė aiškintis, kad nenorėjo manęs vežtis į savo miestelį, nes jį būtų atpažinę parapijiečiai. Nejaugi? Na tikrai davatkėlėm būtų keista, kad jų jaunasis kunigėlis glosto jauną merginą. Juk ne išpažintį atlikinėjom šitiek laiko.

Po mūsų barnio, paprašiau mane parvežti namo. Jis parvežė, dar iš meilės akla, mašinoje jo paklausiau ar yra bent galimybė, kad jis atsisakys kunigystės. Jis atsakė, kad ne, kad tai jo pašaukimas. Bet myli mane ir siūlo tęsti mūsų gražius santykius. Kokius santykius? Juk jie neturi ateities. Norėjau šeimos, o tai neįmanoma, uždrausta.

Nuo tos dienos daugiau nesimatėm. Tiesa, buvau nuvykus į bažnyčią, kurioje jis laiko mišias. Nežinau, kodėl ten važiavau, gal įsitikinti, kad tai tiesa ir man neprisisapnavo.

Praėjus daug metų, sukūrus šeimą. Su juoku prisimenu šią istoriją. Kad ir kokia uždrausta buvo, bet vis tiek buvo meilė.

Atsiųskite savo uždraustos meilės istoriją adresu konkursai@delfi.lt ir laimėkite 100, 200 ir 300 eurų romantika.lt dovanų čekius.
Romantika.lt – prekės Jūsų intymiam gyvenimui ir seksualus apatinis trikotažas. Orgazmo investicijos.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(75 žmonės įvertino)
2.8533

Nuosavam namui šeima susitaupė 25 tūkstančius grynaisiais – nuo staigmenėlės pirmąją naktį net plaukai pasišiaušė

Ne vienerius metus gyvendami ankštame nuomojamame kambariuke visada svajojome apie nuosavą namą ....

Turką pamilusi lietuvė per pirmą susitikimą išdavė savo paslaptį – vyro reakcija buvo neįtikėtina (4)

Gyvenau savo gyvenimą su savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Jaučiau, kad kažko trūksta, žmogaus,...

Namą įsigijusi pora pažadėjo sau porą dalykų – baigėsi visai priešingai

Susilaukę atžalos pradėjome galvoti apie didesnius namus. Iš pradžių buvo daug variantų:...

Radinys mylimojo spintoje pakirto kojas: juk tai – nuodėmė (1)

Aš irgi papasakosiu savo istoriją. Ji nutiko labai seniai. Dabar prisiminus juokinga, tačiau tuo...

Top naujienos

Ohmanas sako negalėjęs patikėti valdžios sprendimu: ar jūs esate absoliutūs kvailiai (17)

Nuversti Rusijos prezidento Vladimiro Putino neužteks, reikia parklupdyti visą režimą, sako...

Ištaigingą pilį buvęs Rygos meras pasistatė atokiau nuo pašalinių akių: į rūmus užklydę lietuviai tokį reginį prisiminė dar ilgai

Apie 50 km į Vakarus nuo Jūrmalos nutolusioje vietovėje, vidury laukų stovi stulbinančio grožio...

Iš Ukrainos – pirmieji komentarai dėl sprogimų Kryme: tai tik apšilimas papildyta (7)

Ukrainos vicepremjerė Iryna Vereščiuk tapo pirmąja Ukrainos pareigūne, pakomentavusia sprogimus...

Aplankė Vokietijos Palanga vadinamą salą: ką verta pamatyti pagrindiniuose kurortuose ir kodėl čia neatostogauja užsieniečiai? (2)

Viešėdamas Vokietijoje nusprendžiau nuvykti ten, kur patys vokiečiai keliauja kiekvieną...

Atsisveikinus su Čempionų lyga – tvirtas žalgiriečių pažadas ir dvejopa nuomonė dėl VAR

Nors tikros intrigos LFF stadione nebuvo, tribūnas vėl užpildę sirgaliai bent jau išvydo smagų...

Delfi PliusAinis Gurevičius

Antrajame pasauliniame kare baimę sėjo pačios pirmosios spec. pajėgos: elitinių vyrų dalinius pribaigė jų pačių generolai

Ukrainoje rusai turi kelis siaubus: „Himars“, bepiločius „Bayraktar“ ir Specialiąsias...

„Žalgiris“ patampė Norvegijos čempionams už ūsų – žaisdami mažumoje baigė lygiosiomis

Vilniaus „Žalgiris“ atsisveikino su svajonėmis apie UEFA Čempionų lygą, tačiau Lietuvos...

Lilija Vanagienė pirmą kartą prabilo apie kilusį skandalą: man, kaip Povilo mamai, labai skaudu, plyšta širdis (18)

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė pirmą kartą pasisakė apie kilusį...

Delfi Plius

Miegamajame stinga aistros? Pataria, kokie produktai stiprina libido, ir įspėja: kas gerina potenciją vyrams, nebūtinai padės moterims

Dauguma žmonių rečiau ar dažniau patiria libido sutrikimų: vyrams sutrinka potencija, moterys...

Karas Ukrainoje. Melitopolyje – juoda naktis rusų okupantams Pentagonas: Ukrainoje žuvo arba buvo sužeista iki 80 000 rusų

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį kalbėjo apie branduolinės katastrofos...