Deimantas Damkus (1Ga klasė) šuolio į aukštį rungtyje, peršokęs 185 cm aukščio kartelę, iškovojo du medalius. Sportininkas pirmas buvo rajonų grupėje, trečias – rajonų ir miestų grupėje.

Rajonų grupėje Santa Misiulytė (2Gd klasė) 3000 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmą vietą (11:36.86 min.) ir pagerino asmeninį bei gimnazijos merginų bėgimo rekordą. 1500 m atstumą įveikusi per 5:18.96 min. sportininkė finišavo antra.

Šuolio į aukštį rungtyje Emilė Lebedevaitė (1Ga klasė) buvo antra (140 cm). Gabrielė Grigaliūnaitė (2Gd klasė) 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje užėmė trečią vietą (8:20.17 min.). Jos bendraklasė Roberta Veršinskaitė 3000 m bėgimo rungtyje buvo trečia (12:40.87 min.), 1500 m bėgimo rungtyje – penkta (5:42.29 min.). 800 m bėgimo nuotolį įveikęs per 2:10.96 min. Faustas Juozapavičius (2Ga klasė) finišavo ketvirtas ir pagerino asmeninį rekordą. 1500 m nuotolį įveikęs per 4:33.65 min. sportininkas finišavo penktas bei taip pat pagerino asmeninį rekordą.

Kiek pailsėję, sportininkai grožėjosi nuostabiais, kvapą gniaužiančiais vaizdais nuo Lietuvoje aukščiausio Baltosios rožės pėsčiųjų tilto.

Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojas Juozas Savickas