„Dyson“ tęsia sveikos plaukų priežiūros epopėją ir žengia į vieną iš pavojingiausių – tiesinimo žnyplių – sektorių. Jeigu plaukų džiovintuvas „Dyson Supersonic™“ ir formavimo prietaisas „Dyson Airwrap™“, sumažinus karštį, galėjo remtis oro cirkuliacijos poveikiu, žnyplėms liko tik... karštis. Ne veltui šių metų kovą pristatyta inovacija „Dyson Corrale™“ buvo kurta septynerius metus: jos idėja – pirmosios rinkoje lanksčios žnyplių plokštelės, mažesnis karštis ir belaidis sprendimas. Kad grožis būtų pasiekiamas bet kur ir bet kada.

Ilgus dešimtmečius plaukų tiesintuvų technologija nekito: skirtingi gamintojai konkuravo žnyplių plokštelių dangos savybėmis, ilgiu ir pločiu, įkaitimo greičiu, temperatūros režimais, tačiau pamiršo tai, kas svarbiausia, – plaukų sveikatą. Ekstremalus karštis ir netolygus jo pasiskirstymas plaukų sruogoje – nuolatos kartojamos žnyplių konstrukcinės klaidos. Kol rinkos konkurentai koncentravosi į integruotus skaitmeninius ekranus ir diegė dizaino naujoves, „Dyson“ inžinieriai ilgiems metams užsidarė laboratorijose. Visų pirma jie sukūrė naujus plaukų testavimo metodus ir ištyrė šimtus mylių įvairaus tipo natūralių plaukų. Ir tik suvokę plauko prigimtį ir žnyplių žalos veiksnius pradėjo vystyti inovaciją: po 3690 prototipų dienos šviesą išvydo plaukų tiesinimo prietaisas „Dyson Corrale™“.

Mažiau karščio ir tolygus įtempimas

Su šūkiu „Jokių stiliaus kompromisų!“ vartotojus pasitinkančio „Dyson Corrale™“ kūrėjai visų pirma sumažino karštį. Tuomet suprato, jog dėl vėsesnio kaitinimo saugomas plaukas, tačiau prarandama galimybė kurti precizišką šukuosenų dizainą. Tad pagrindine užduotimi tapo išsaugoti maksimalų prietaiso efektyvumą esant mažesnei temperatūrai. Dėmesys nukrypo į plaukų įtempimo faktorių.

Dyson Corrale™
Dyson Corrale™
© Organizatorių nuotr.

Paaiškinsime paprastai: norint keisti plauko formą, reikia jį ne tik kaitinti, bet ir įtempti. Kai plaukai žnyplėse pasiskirsto netolygiai, kai kurie jų yra įtempiami, kai kurie – ne. Todėl naujausias „Dyson“ plaukų priežiūros technologijų šeimos narys į profesionalų salonus ir grožio puoselėtojų namus žengia su atradimu, padėjusiu išspręsti esminę įprastų tiesintuvų problemą – kietų žnyplių plokštelių naudojimą: būtent jis lėmė netolygų sruogos pasiskirstymą.


Lanksčių plokštelių įvedimas į plaukų tiesinimo istoriją iš esmės keičia grožio ritualo tradiciją: „Dyson Corrale™“ plokštelės išsigaubia, apglėbdamos ir sutelkdamos visą plaukų sruogą į poveikio zoną. Suėmus įprastomis žnyplėmis, dalis plaukų susispaudžia, dalis išsisklaido. Todėl tos pačios sruogos turi būti veikiamos žalingu karščiu daugiau kartų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. „Dyson Corrale™“ lanksčios plokštelės užtikrina, kad koncentruotai į ovalią sruogą sutelkti plaukai būtų veikiami vienodos įtempimo jėgos, todėl užteks vos keleto prisilietimų, kad šukuosena įgautų pageidaujamą formą.

Dyson Corrale™
Dyson Corrale™
© Organizatorių nuotr.

Be to, sutelkus sruogą tarp lanksčių plokštelių, nė vienas plaukas nėra įkaitinamas iki plokštelių temperatūros, nes pačiame viduryje esantys plaukai vėsina susitelkusius aplink: plaukų temperatūra visą laiką yra 6,6 °C žemesnė nei plokštelių. Lanksčios magnio ir vario lydinio plokštelės leidžia maksimizuoti sruogos kontrolę ir paskirstyti įtempimo jėgą tolygiai. Įprastomis žnyplėmis suspausti plaukai tarp plokštelių pasklinda labai plonu sluoksniu, todėl patiria maksimalų karščio poveikį ir yra pažeidžiami negrįžtamai.

Belaidė technologija – patogiems grožio ritualams

Kaip ir ankstesni „Dyson“ plaukų priežiūros prietaisai, „Dyson Corrale™“ pasižymi išmaniu temperatūros valdymu: jutiklių sistema fiksuoja plokštelių temperatūrą 100 kartų per sekundę ir neleidžia jai pakilti aukščiau pasirinkto lygio. Galimi trys karščio režimai: 165 °C, 185 °C ir 210 °C, tačiau net intensyviausias kaitinimas plaukams pakenkia 50 % mažiau, nei įprasti rinkos produktai (testuota „Dyson“ laboratorijose, matuojant plauko stiprumo kitimą, atsižvelgiant į tiesių / lanksčių plokštelių naudojimą).

Dyson Corrale™
Dyson Corrale™
© Organizatorių nuotr.

Dar viena gera naujiena „Dyson Corrale™“ naudotojams: 4 elementų ličio jonų baterija užtikrina naudojimosi belaidžiu prietaisu malonumą. Nuo šiol nebereikės taikytis prie elektros lizdų infrastruktūros – kur gražintis, spręsite Jūs. Tiesinimo žnyples paprasta naudoti net automobilyje, pakeliui į susitikimą, ar paplūdimy, tvarkantis šukuoseną po maudynių. 100 % pakrauta baterija leis prietaisu naudotis 30 minučių. Jei prireiktų ilgiau, tereikia prijungti žavingą magnetinį 360° kampu tvirtinamą kroviklį (laido ilgis – nuo 2,2 iki 2,7 m) ir naudoti prietaisą hibridiniu įkrovimo režimu. Įkrovimo laikas – 40 minučių (90 %) arba 70 minučių (100 %). Baterijos lygį, kaip ir temperatūros režimą bei įkrovimo duomenis, matysite OLED ekranėlyje. Kartu su „Dyson Corrale™“ vartotojas gaus ir stilingą minimalistinio dizaino įkrovimo bei laikymo stotelę, kurioje saugu laikyti net karštą prietaisą. Beje, 10 minučių nenaudotas įrenginys automatiškai išsijungia.

Viena iš smagesnių žinių – „Dyson Corrale™“ nieko nebijo: kompanijos tradicija išbandyti savo kūrinių atsparumą smūgiams, kritimui ant skirtingų dangų iš didelio aukščio, aukšto slėgio spaudimui, ekstremaliai intensyviam naudojimui ir kitoms negandoms buvo pritaikyta ir naujojo produkto patikrinimui. Taigi galite būti ramūs ir savo „Dyson Corrale™“ vežiotis kur panorėję. Belaidis, įdėtas į patogų, karščiui atsparų laikymo krepšelį, prietaisas tilps į bet kokią rankinę. Be to, tiesintuvą galėsite įsidėti ir į rankinį bagažą: kūrėjai pasirūpino specialiu skrydžio režimo užraktu, kuris nesukels trikdžių keliaujant lėktuvu.

Dyson Corrale™
Dyson Corrale™
© Organizatorių nuotr.

Plaukų tiesinimo ir garbanojimo taisyklės

Inovacijos kūrėjai informuoja: „Dyson Corrale™“, kaip ir bet kurias kitas tiesinimo žnyples, galima naudoti tik plaukams visiškai išdžiūvus. Drėgnas plaukas yra pažeidžiamiausias, todėl bet koks poveikis karščiu yra žalojantis. Su „Dyson Corrale™“ plaukai gali būti ne tik tiesinami, bet ir garbanojami ar švelniai banguojami: viskas priklauso nuo naudojimo būdo. Skirtingi temperatūros režimai leidžia pritaikyti prietaisą visų tipų ir ilgių plaukams. Prieš tiesinimą ar bangavimą rekomenduojama plaukus iššukuoti. Kuo plonesnę sruogą suimsite žnyplėmis, tuo mažiau kartų reikės ją formuoti iki norimo rezultato. Mineralo turmalino aplikacija apsaugos plaukus nuo statinio krūvio, o specialios apsauginės juostelės užtikrins, jog plokštelių šilumos nepajustų nei rankos, nei galvos oda: ji skirta išskirtinai plaukams.

Jokių laidų. Mažiau karščio. Daugiau neprilygstamo grožio. „Dyson Corrale™“ – kai moteriškumas, žavesys ir sveikata dera su stulbinančiomis technologijomis. Įsigyti galite čia.

Užsakymo nr.: PT_84255417

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(7 žmonės įvertino)
2.1429

Naujausios „Dyson“ technologijos rūpestingai plaukų priežiūrai: šio prietaiso namuose norės kiekvienas (7)

„Dyson“ tęsia sveikos plaukų priežiūros epopėją ir žengia į vieną iš pavojingiausių –...

Kaip išmanieji geba padaryti tokios geros kokybės portretus? (7)

Šiandien nuotraukas daro visi ir daugelis, pasitelkę naujausius išmaniuosius telefonus, pasiekia...

„TeleSofto“ nauja verslo kryptis – dirbtinio intelekto projektai (3)

Kauno technologijos universiteto verslo inkubatoriuje dar 2003-iaisais veiklą pradėjęs...

Psichologė I. Vasionytė: vidinės ramybės suteikiantis gyvenimo balansas – mūsų rankose (3)

Atlaikę pandemijos išbandymus, palengva grįžtame į senas vėžes. Visgi susigrąžinti turėtą...

Vilnius imasi naujos vejų šienavimo strategijos: sieks atkurti natūralias pievas (59)

Vilniaus miesto želdynų prižiūrėtojai netrukus pradės mieste žolės pjovimo darbus – net ir...

Top naujienos

Karantino pragaras baigėsi: daugiausiai gyventojų dėl pandemijos netekusios Lombardijos sostinė šokiruoja pareigūnus (46)

Jau nebe vaiduoklių miestas! Toks pojūtis, tokia mintis neapleidžia pasižvalgius po barokinį...

Visą Lietuvą sukrėtusių Kauno žudynių byla – vėl teisėsaugos akiratyje (693)

Daugiau kaip prieš 10 metų visą Lietuvą sukrėtusių Kauno žudynių byla vėl atsidūrė ant...

Kardiologė išvardijo padidėjusio kraujospūdžio 7 simptomus: jei juos pastebite, turite imtis veiksmų (58)

Lietuvoje padidintą kraujo spaudimą turi netgi 60 procentų gyventojų. Apie hipertenziją laidoje...

Kinija imasi milžiniško 4,2 mlrd. dolerių vertės projekto Afrikoje (46)

Daugiau nei du dešimtmečius Zimbabvė bandė išjudinti milžiniško anglies energijos komplekso...

Orai lietuvių nelepins – paskutinę gegužės savaitę laukia nemažai lietaus (4)

Pirmadienio dieną aplink mūsų šalį suksis keli nykstantys žemo slėgio sūkuriai, todėl debesų...

Kipras birželį leis skrydžius iš Lietuvos: reikės pateikti koronaviruso tyrimo pažymą (28)

Kipro valdžia patvirtino veiksmų planą dėl Larnakos ir Pafoso oro uostų atidarymo, rašo KNEWS...

PSO: pasaulyje užsikrėtusiųjų naujuoju koronavirusu per parą padaugėjo 101 tūkst. (75)

Per pastarąją parą pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 101 tūkst. naujų užsikrėtimo koronavirusu...

Delfi kino seansas: filmas „Liza, namo”

Vaiko siela nenori taikstytis su supančia aplinka. Filme mėginta užfiksuoti tai, kas atspindi vaiko...

Pilkoji zona: kas iš tiesų liko nepastebėta kontroversiškoje Švedijos kovoje su koronavirusu (137)

Švedija atsidūrė viso pasaulio dėmesio centre, kai priėmė sprendimą atsisakyti karantino kaip...

ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi vaizdo įrašas (16)

Krepšininkai dažnai kartoja, kad žaidžia ne dėl asmeninės statistikos ir individualių...