Įmonių grupės „Vikonda“ darbuotojams eilėse pas gydytojus laukti nebereikės – jų sveikata pasirūpino darbdavys, apdraudęs kiekvieną dirbantįjį draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ savanorišku sveikatos draudimu. Šis draudimas darbuotojams padengs dalį išlaidų už gydytojų konsultacijas, tyrimus, odontologų ar kitas medicinines bei sveikatos stiprinimo paslaugas ir net vaistus vaistinėje. Sveikatos draudimu apdrausti visi „Vikondos“ įmonių darbuotojai, kurių yra per pusšešto šimto.
Draudimo įteikimas, Vikeda
Draudimo įteikimas, Vikeda


Rūpinamasi visais be išimties

„Įmonių sėkmės istorijas kuria jose dirbantys žmonės. Ir savo asmeninį indėlį į jas įneša nepriklausomai nuo to, kokias pareigas užima. Todėl nesvarbių žmonių pas mus nėra. Visi yra reikalingi ir gerbtini, todėl ir rūpinamės visais be išimties.

Sveikata – didžiausias turtas ir pamatas, ant kurio pastatyta žmogaus laimė, todėl galvodami apie tai, kokią didžiausią vertę ir naudą galime sukurti savo darbuotojams, kaip juo motyvuoti, nusprendėme pasirūpinti kiekvieno sveikata.

Neabejojame, kad savanoriškas sveikatos draudimas suteiks galimybę mūsų darbuotojams atsakingiau rūpintis savo sveikata – dažniau tikrintis profilaktiškai, naudotis sveikatinimo paslaugomis, o netikėtai susirgus – greičiau pasveikti“, – sako įmonių grupės „Vikonda“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

Marius Baubkus, Skaistė Jaskonė ir Mindaugas Snarskis
Marius Baubkus, Skaistė Jaskonė ir Mindaugas Snarskis

Sprendžia sistemos problemą

Pasak M. Snarskio, ne mažiau svarbu ir tai, kad sveikatos draudimu „Vikonda“ bent jau savo darbuotojams padeda spręsti įsisenėjusią sveikatos apsaugos sistemos problemą, kai sunegalavusiam žmogui norint patekti pas konkrečios srities specialistą, reikia laukti net po kelias savaites eilėje.

„Dabar mūsų darbuotojai aukščiausio lygio medicinines paslaugas gali gauti greitai ir efektyviai privačiose medicinos įstaigose, kurių paslaugos apmokamos sveikatos draudimo lėšomis.

Kuo greičiau žmogus patenka pas mediką ir nustatoma jo negalavimo priežastis, tuo greičiau jis pasveiksta. Iš to laimi visi – ir pats žmogus, ir jo šeima, ir darbdavys.

Kitas ne mažiau svarbus draudimo aspektas – profilaktika. Juk akivaizdu, kad žmogus, besirūpinantis savo sveikata ir periodiškai ją pasitikrinantis, turi daugiau galimybių užkirsti kelią įvairioms ligoms, o pačiu blogiausiu atveju bent jau gali pastebėti jas tik prasidedančias, kas suteikia daugiau galimybių greičiau pasveikti“, – sako M. Snarskis.

Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas
Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas

Delsimo kainą patyrė savo kailiu

Kad profilaktiškai tikrintis sveikatą yra itin svarbu, o laiku to nepadarius vėliau gydymas gali brangiai atsieiti, tai patvirtina ir jau savo kailiu tai patyrusieji, todėl darbdavio dovanojamo draudimo teikiamą galimybę padengti didžiąją dalį patiriamų išlaidų už profilaktinius patikrinimus, jie vertina itin teigiamai ir sako, kad draudimas iš ties skatins darbuotojus periodiškai tikrintis sveikatą.

„Vikondos“ komunikacijos ir marketingo direktorius Tomas Želionis neslepia savo karčios patirties: „Man – 43-eji ir esu visa galva pasinėręs ne tik į darbą, bet ir į sportą. Jau septynerius metus bėgioju. Man labai patinka ilgo nuotolio bėgimai, nes juose atrandu motyvaciją siekti aukštų rezultatų, galimybę tobulėti ir nugalėti save.

Tomas Želionis
Tomas Želionis

Iki 2015 metais įveikto Čikagos maratono savo sveikatos reikalų nesureikšmindavau, tačiau ruošiantis šiam maratonui, kai iki jo buvo belikusi vos savaitė, mane ištiko rimta sveikatos krizė – dantyje atsirado pūlinys. Žinoma, ruošdamasis maratonui, neturėjau kada spręsti šios problemos. Besitreniruodamas savo organizmą nualinau iki kritinės ribos. Šioje situacijoje buvo smagu tik tai, kad laimingai kirtau finišą.

Grįžęs iš Čikagos ėmiau gydytis – tai užtruko beveik 4-erius metus! Tokią kainą reikėjo sumokėti už savęs nepriežiūrą.

Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas
Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas

Daugiau tokių klaidų nekartoju, todėl 2019 rudenį, nubėgus išsvajotą Berlyno maratoną, mano tyrimai buvo patys geriausi! Taip savo kailiu patyriau, kad apsimoka rūpintis sveikata, o sveikatos draudimas man suteiks galimybę daugiau dėmesio skirti sau. O tai reiškia 100 procentų savirealizaciją ir atsidavimą tiek tiesioginiame darbe, tiek bėgimo takelyje.“

Padės ugdyti gerus įpročius

Kėdainių konservų fabriko majonezo, padažų ir kečupų cecho meistras 28 metų Dainius Nedzinskas, bent kartą per metus visuomet profilaktiškai pasitikrinantis sveikatą, tiki, kad sveikatos draudimas padės ir jo kolegoms išsiugdyti tokį pat gerą įprotį rūpintis sveikata. O svarbiausia, kaip jis pastebi, toks draudimas kiekvienam sutaupys daug laiko.

Dainius Nedzinskas, Kėdainių konservų fabrikas
Dainius Nedzinskas, Kėdainių konservų fabrikas

„Sveikatos draudimą aš vertinu kaip įmonės bonusą. Tai lyg premija, motyvuojanti siekti gerų rezultatų.

Man toks draudimas labai reikalingas, nes sveikatą sąžiningai tikrinuosi bet kartą per metus.
Baigiau sporto mokyklą, žaidžiau krepšinį, tad sveikatos tikrinimai ten buvo privalomi. Nuo to laiko manyje ir liko įprotis pasitikrinti, nepaisant to, kad dabar tam išties sugaištu daug laiko valstybinėje ligoninėje prie gydytojų kabinetų darbų.

Labai džiaugiuosi, kad su draudimu viskas bus daug paprasčiau ir greičiau – bus galima sveikatą tikrintis privačiose gydymo įstaigose, kur pacientų laikas yra vertinamas ir gerbiamas, o eilių problema išspręsta jau seniai.

Draudimui kompensuojant didesniąją dalį patiriamų profilaktikos ir gydymo išlaidų, mums atsiveria visai kitos galimybės – manau, dauguma neapsiribosime tik Kėdainių gydymo įstaigomis, bet kur kas daugiau galimybių turėsime vykti pas aukščiausios kvalifikacijos gydytojus į Kauną ar Vilnių“, – sako D. Nedzinskas.

Draudimo įteikimas, Vikeda
Draudimo įteikimas, Vikeda

Apdraudė austrų draudimo bendrovėje

Sveikatos draudimo sandorį „Vikonda“ su Austrijos draudimo grupei „Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“ priklausančia „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ pasirašė tarpininkaujant didžiausiai draudimo brokerių bendrovei „Aon Baltic“.

Ši brokerių bendrovė yra vienintelė Lietuvoje, turinti atskirą skyrių, kuris specializuojasi darbuotojų motyvavimo programų kūrime.

Pasak „Aon Baltic“ atstovės Skaistės Jaskonės, darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje kasmet vis labiau populiarėja, o tai rodo įmonių socialinės atsakomybės didėjimą.

Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas
Draudimo įteikimas, Kėdainių konservų fabrikas

„Didžiausias sveikatos draudimo privalumas yra tai, kad žmogus greičiau ir patogiau gali rinktis gydymo įstaigą, kurioje gali konsultuotis pas gydytojus specialistus, atlikti reikalingus tyrimus ir jam nereikia gaišti laiko eilėse registruojantis pas šeimos gydytoją.

Be to, visiems malonios ir papildomos paslaugos – naudojantis draudimu galima sumažinti išlaidas pas odontologą ar kitos srities specialistą. Pavyzdžiui, net ir gydomuosius masažus galima apmokėti draudimo pinigais ar padengti dalį reabilitacijos išlaidų sanatorijoje po operacijos“, – sako S. Jaskonė.

Apdraudė ir dėl kritinių ligų

„Aon Baltic“ atstovė pabrėžia, kad „Vikonda“, pasirinkdama sveikatos draudimą darbuotojams, priėmė ir vieną labai svarbų sprendimą – įtraukė į draudimo sutartį ir kritinių ligų draudimą.

Tai reiškia, kad žmogui susirgus viena iš septyniolikos kritinių ligų, (tokių kaip piktybinis auglys, miokardo infarktas, insultas, inkstų nepakankamumas ir t.t.) jam bus išmokėta nemaža vienkartinė išmoka.

„Manau, kad tai – ypač svarbu, nes tokiu atveju bent jau finansiškai palengvinama žmogų užklupusi našta. Toks „Vikondos“ sprendimas iš ties jautrus ir sveikintinas.

Andrius Viazovski, Kėdainių konservų fabrikas
Andrius Viazovski, Kėdainių konservų fabrikas

Mūsų darbo praktikoje yra ne vienas atvejis, kai draudimas tikrąja to žodžio prasme išgelbėjo žmogaus gyvybę. Jau ne vienam apdraustam žmogui per profilaktinį patikrinimą buvo laiku diagnozuotos kritinės ligos ir pradėjus jas gydyti ankstyvose stadijose, šie žmonės sėkmingai pasveiko.

Viliamės, kad draudimas padės ne tik laiku diagnozuoti ligas, bet svarbiausia – reguliariai tikrinantis sveikatą, sudarys puikias prielaidas išvengti ligų“, – sako S. Jaskonė.

„Vikondos“ generalinis direktorius M. Snarskis tikisi, kad jo vadovaujamų įmonių darbuotojai sėkmingai naudosis sveikatos draudimo paslaugomis ir tai jiems taps puikia motyvacine priemone, kuriančia papildomą naudą, dirbant šioje įmonių grupėje.

Užsakymo nr.: PT_83537683

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
2.0000

Kaip karantiną išnaudoti tinkamai: tai padės išlikti konkurencingais sparčiai besikeičiančioje darbo rinkoje

Lietuvoje veikia daug privačių ugdymo, edukacijos įmonių: darželių, mokyklų, įvairiausius...

Atsakys į klausimą, ką daryti po studijų baigimo

Mes patys esame savo gyvenimo kalviai – šią frazę tenka išgirsti dažnai. Vis dėlto,...

„Vikonda“ pasirūpino savo darbuotojų sveikata (6)

Įmonių grupės „Vikonda“ darbuotojams eilėse pas gydytojus laukti nebereikės – jų sveikata...

Tyrimas parodė, kiek kartų savo pajamas padidina vadovai, baigę magistrantūros studijas (21)

Šiuolaikinio verslo aplinka reikalauja vis daugiau ir įvairesnių vadovų kompetencijų, susijusių...

Specialistai, baigę studijas šioje šalyje, darbdavių itin laukiami ir Lietuvoje

Jau ne vienerius metus pastebima tendencija, kad bakalauro studijas pabaigę lietuvaičiai dairosi...

Top naujienos

Veryga patikslino: net jei karantinas švelnės, kai kurios paslaugos sugrįš labai negreitai (105)

Nors trečiadienį Vyriausybėje karantino laikotarpis bus dar pratęstas bent dviem savaitėms,...

Po iš Santarų pabėgusios moters kelionės autobusu – siūlo visiems keleiviams izoliuotis jai patvirtintas koronavirusas (419)

Antradienį Vilniuje iš Santaros klinikų Infekcinių ligų centro per langą pabėgusi moteris (gim....

Lietuvoje dėl koronaviruso 21 asmens būklė yra sunki papildyta 12.49; vasaros renginių siūlo dar neatšaukti (130)

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga trečiadienį pristatė naujienas, susijusias su...

Astravo atominėje elektrinėje – 15 koronaviruso atvejų: skelbiama, kad visi užsikrėtusieji Rusijos piliečiai (7)

Identifikuota 15 koronavirusu užsikrėtusių Rusijos piliečių, atvykusių į Astravo atominę...

Dar viena ES šalis švelnina karantino gniaužtus – atidaro mažas parduotuves, leis būtinas keliones į užsienį (119)

Lietuvos vyriausybei svarstant, kaip galėtų būti švelninamas karantinas, dar viena Europos...

Prieš artėjančias Velykas – slaugytojos kreipimasis: padėkite mums (259)

Slaugytoja Vera savo feisbuko paskyroje pasidalino kreipimųsi į visuomenę artėjant Šv. Velykoms...

Iš savivaldybių – įspėjimo signalai: dėl mažėjančių GPM įplaukų gali tekti priimti sunkius sprendimus (79)

Siekdamos suvaldyti koronaviruso situaciją ir dėl šalyje įvesto karantino savivaldybės visoje...

Gydytoja apie koronavirusą Baltarusijoje: katastrofa, sėdime ant parako statinės (98)

Dauguma Baltarusijos sostinės Minsko ligoninių šiuo metu jau pritaikytos pacientams, sergantiems...

Šeštadienį lietuvių laukia dar vienas skrydis iš Londono (18)

Šiuo metu užsienio šalyse yra likę 180 Lietuvos piliečių, negalinčių sugrįžti namo,...

„The Roop“ dainą „On Fire“ ironiškai perkūrė pagal karantiną: tikiuosi, kad nebūsim suprasti neteisingai (1)

Teatro, kino ir televizijos aktorius Arnas Ašmonas kartu su broliu Aidu karantino metu laiko veltui...