Isku pristato "Dutti" gamintojo miegamojo lovą "ViscoMax Single", kurios dizaine minimalizmas puikiai suderintas su puikia lovos ergonomika ir jos teikiamu komfortu. Lovos išskirtinumas – ji sudaryta iš dviejų tvirtų medinių rėmų, su ergonomiškais čiužiniais, kuriuos galite pasirinkti skirtingo standumo, jeigu dviejų miegančiųjų poreikiai arba svoriai ženkliai skiriasi.
Viscomax lova (ISKU nuotr.)
Viscomax lova (ISKU nuotr.)

Pagrindinis "ViscoMax Single" lovos čiužinys yra penkių ergonominių zonų ir susideda iš keturių pagrindinių sluoksnių: apačioje „Bonnel“ spyruoklės dengtos poliuretano sluoksniu, kišeninės spyruoklės, viskoelastinis poliuretano sluoksnis "memory". Čiužinys itin patogus ir atitinka kiekvieno miegančiojo poreikius, kadangi turi net 375 kišeninių spyruoklių kvadratiniame metre ir jų standumą rinktis galite net iš keturių variantų: soft, medium, hard ir extra hard. Tarsi vyšnaitė ant torto - 7cm storio viršutinis čiužinukas ne tik apsaugos pagrindinį čiužinį, bet ir užtikrins, kad visą naktį miegosite neprabusdami, bei nejausite skyrimo tarp dviejų lovos „ViscoMax Single“ rėmų.

Viscomax lova (ISKU nuotr.)
Viscomax lova (ISKU nuotr.)

Kalbant apie lovos dizainą - šiame balde suderintas modernus skandinaviškas stilius su visišku minimalizmu. Modernumo "ViscoMax Single" lovai suteikia metalinės jos kojelės. Jokių išskirtinių dizaino elementų, dekoracijų čia nerasite. Lova žavi savo paprastumu ir begaliniu komfortu! "Dutti" - baldų gamintojas, kuris siūlo labai plačia audinių bei odų spalvų bei tekstūrų gamą. Taigi lovai pasirinkti galėsite Jums gražiausius ir labiausiai derančius apmušalus.

Viscomax lova (ISKU nuotr.)
Viscomax lova (ISKU nuotr.)

Minimalistiniame lovos „ViscoMax Single“ dizaine slypi neapsakomas komfortas, kurio Jūs esate verti. Rūpinkitės savo miego kokybe, nes tai nuliemia visos mūsų dienos produktyvumą bei nuotaiką.

Užsakymo nr.: PT_80126203

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Minimalistinis dizainas, bet maksimalus komfortas – ViscoMax lova

Isku pristato "Dutti" gamintojo miegamojo lovą "ViscoMax Single", kurios dizaine minimalizmas puikiai...

Ko reikia norit pajausti visus naujos lovos privalumus?

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas - antčiužinio...

Geras apsauginis čiužinukas - paskutinis, tobulas akcentas jūsų lovai

Kam reikalingas antčiužinis? Pirma - geros kokybės antčiužinis labiausiai įtakoja jūsų patogų...

Visi galimi privalumai vienoje lovoje

Nors naujos lovos rinkimasis nėra įprastas ir kasdienis veiksmas, prieš renkantis lovą būtina...

Lovos rėmas „Notte“ – estetiškas ir funkcionalus baldas

Lengvo dizaino ir mielos išvaizdos lova puikiai įsilieja šiuolaikiškame interjere. Kušetės...