Tai penktadienį pranešė „Ukrinform“, remdamasi portalu „News Georgia“.

„Net nežinau, ar kas nors mušė pats save, ar kas nors kitas griebėsi fizinio smurto... Kodėl jūs tvirtinate, kad smurtavo vyriausybės šalininkai? Jei kas ir gali organizuoti tokias riaušes, tai, žinoma, tie žmonės, kurie rengia šiuos mitingus ir galingas protesto akcijas šalyje“, – sakė teisingumo ministras.

Šiomis dienomis buvo pranešta, kad valdančioji partija „Sakartvelo svajonė“ ketina sudaryti duomenų bazę, kurioje bus pateikiama informacija apie asmenis, „susijusius su smurtu, grasinimais ir šantažu“, taip pat apie tuos, kurie „viešai pritaria tokiems veiksmams“.

Sakartvelo parlamento pirmininkas Šalva Papuašvilis pareiškė, kad toks sąrašas reikalingas „visuotiniam moraliniam pasmerkimui“.

Kaip jau buvo pranešta, trečiadienio vakarą Tbilisyje buvo surengti mažiausiai keturi išpuoliai prieš užsienio agentų įstatymui nepritariančius aktyvistus, opozicijos atstovus ir jų šeimų narius.

Gegužės 1-ąją Sakartvelo parlamentas antruoju svarstymu pritarė įstatymui „Dėl užsienio įtakos skaidrumo“. 83 deputatai balsavo už, 23 – prieš. Šalies prezidentė Salome Zurabišvili anksčiau žadėjo vetuoti dokumentą, jei jis bus priimtas trečiuoju svarstymu. Bet valdančioji partija „Sakartvelo svajonė“ turi pakankamai balsų, kad įveiktų prezidentės veto. Dėl to šalyje vyksta masiniai protestai.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją