Dėl stichijos nutrūko susisiekimas su Oliutoro rajonu. Internete vietos gyventojai dalijosi filmuotais potvynio reportažais.

Viename kadre vyras stovi vandenyje ir rodo, kiek apsemtas lėktuvų pakilimo ir nusileidimo takas, taip pat matyti iki pusės apsemti pastatai.

Rusijos valdžia tvirtina, kad vanduo greitai atslūgo, tačiau „Kamčiatkos aviacijos įmonė“ teigė, kad susisiekimo lėktuvais su rajonu nebus, kol juosta visiškai neišdžius.

Keleivius, kurie negalėjo išskristi iš oro uosto, kaip skelbiama, nuspręsta evakuoti įmonės sraigtasparniu „Mi-8“.

Rusijos žiniasklaidos pranešimuose skelbiama, kad šiuo metu Kamčiatkos šiaurė yra veikiama stipraus ciklono. Atmosferos sūkurys iš pietų pasiekė šią Rusijos dalį šeštadienį, praūžė per visą pusiasalį ir stabtelėjo Beringo jūroje.

Oliutoro rajonas yra tolimiausioje šiaurinėje Kamčiatkos dalyje, ten gyvena apie 3,5 tūkst. žmonių. Oro uostas, kurį užliejo Beringo jūra, yra Korfo kyšulyje, kuris skiria Skrytaja užutėkį nuo Korfo įlankos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)