Moteris dalyvavo sesijoje „BRIKS investicinių ginčų apžvalga: naujo arbitražo instituto įsteigimo perspektyvos“ ir kalbėjo vaizdo ryšiu.

K. Tichonova buvo pristatyta kaip Maskvos valstybinio M. V. Lomonosovo universiteto Sudėtingų sistemų matematinių tyrimų instituto direktoriaus pavaduotoja ir šnekėjo apie būtinybę vystyti investavimo į mokslo ir technologijų sritį mechanizmus.

„Dabar jaučiama nepakankama parama novatoriškoms technologijoms“, – pareiškė ji.

Kartu su V. Putino dukra vadinama moterimi sesijoje dalyvavo verslininkas Grigorijus Beriozkinas, Rusijos tiesioginių investicijų fondo vadovas Kirilas Dmitrijevas, užsienio reikalų viceministras Aleksandras Pankinas ir teisingumo ministras Konstantinas Čuičenko.

Birželio 4 d. Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume kalbės ir V. Putinas.

Katerina Tichonova

V. Putinas apie savo dukteris viešai nepasakoja.

Kremlius atsisako komentuoti K. Tichonovos tapatybės klausimą.

K. Tichonovos santuoka su rusų investuotoju Kirilu Šamalovu kėlė susirūpinimą dėl galimo interesų konflikto, kai Rusijos valstybinis pensijų fondas suteikė 1,54 milijardo eurų dydžio žemesnę nei rinkos vertė paskolą „Sibur“ – naftos pramonės kompanijai, kuri tuo metu iš dalies priklausė Kirilui Šamalovui.

Kaip pranešė „Bloomberg News“, K. Tichonova ir K. Šamalovas išsiskyrė. „Sibur“ neigė bet kokius konfliktus, susijusius su paskolos gavimu.

2017-aisiais savo išsamiausiame paaiškinime dėl jo dukteris supančios paslapties V. Putinas išreiškė troškimą, jog jo anūkai „gyventų kaip paprasti žmonės“ ir nepapultų į visuomenės akiratį.

„Matote, esmė ta, kad aš nenoriu, jog jie augtų tarsi karališkosios šeimos princai“, – aiškino V. Putinas, atsakydamas į televizijos laidoje, kurioje žiūrovai gali telefonu pateikti savo klausimus, išsakytą pasiteiravimą.

„Jiems reikia normalios aplinkos ir įprastinio bendravimo su kitais vaikais. Tą pačią minutę, kai aš atskleisiu jų vardus ir amžių, juos iš karto atpažins ir tuomet jau niekados nebepaliks ramybėje“, – pareiškė V. Putinas.

Jis tikino, kad jo dukterys „dirba mokslo ir švietimo srityje“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (327)