Vyriausybei patariantis mokslininkas griežtesnius ribojimus pavadino „būtinu blogiu“ ir teigė, kad naujos taisyklės „anaiptol nėra perdėta reakcija“.

Teisinis reikalavimas dėvėti kaukes išplėstas į daugiau patalpų, įskaitant muziejus, galerijas ir bendruomenių centrus. Sporto stadionai taip pat įtraukti į ketvirtadienio vakarą paskelbtas taisykles, tačiau Sveikatos apsaugos departamentas patvirtino, kad dengti veidą reikės tik uždarose patalpose.

Ketvirtadienį Didžiojoje Britanijoje buvo iš viso 817 patvirtintų omikron atmainos atvejų, pranešė Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra. Škotijos visuomenės sveikatos institucija paragino žmones atšaukti kalėdinius vakarėlius. Tai kertasi su Boriso Johnsono siūlymu, kad šventiniai vakarėliai Anglijoje vis tiek turėtų vykti, nepaisant raginimo darbuotojams laikytis atokiau nuo biurų.

Sveikatos apsaugos sekretorius Sajidas Javidas perspėjo, kad omikron infekcijų skaičius Didžiojoje Britanijoje iki mėnesio pabaigos gali pasiekti milijoną.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją