„Gerai pasvarstęs, aš nusprendžiau, kad sieksiu Panevėžio miesto mero posto“, – feisbuke trečiadienį paskelbtame vaizdo įraše sakė politikas.

Jis žada kreiptis į Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus, kurių frakcijai Seime priklauso, ir prašyti paramos šiuose rinkimuose.

„Aš labai norėčiau, kad į dar vieną viršūnę kopčiau kartu su visais panevėžiečiais, nepaisant jų politinių įsitikinimų ir politinių pažiūrų“, – sakė parlamentaras, kreipimęsi nusifilmavęs Kaukazo kalnų fone.

2020 metų Seimo rinkimuose B. Matelis vienmandatėje apygardoje Panevėžyje laimėjo kaip konservatorių iškeltas kandidatas.

Ankstesnę kadenciją į Seimą jis buvo išrinktas kaip nepriklausomas kandidatas vienmandatėje apygardoje, nors kaip nepartinis buvo įrašytas ir į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą.

Kadencijos pradžioje jis paliko tuo metu valdančiąją „valstiečių“ frakciją ir prisijungė prie opozicijoje buvusių konservatorių.

Merų ir savivaldybių tarybų rinkimai Lietuvoje vyks 2023 metų pavasarį.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)