Ketvirtadienį Panevėžyje įvyko didelis paauglių susibūrimas, pasirodo, kad buvo susirinkta stebėti jaunuolio egzekuciją.

Delfi gavo laišką, kad Panevėžyje įvyko paauglių muštynės, teigiama, kad jaunuolis buvo sumuštas ir įstumtas į vandenį. Žmogus teigia, kad buvo susirinkę apie 40 nepilnamečių ir jie stebėjo sužvėrėjusį elgesį.

Pasirodo, kad jaunuoliai tai vertina kaip pasididžiavimą, teigė, kad jų buvo virš 100. Panevėžio policija informavo, kad ketvirtadienį, apie 19 val., buvo gautas pranešimas, jog Panevėžyje, centre esančiame Skaistakalnio parke, yra mušamas paauglys, visą egzekuciją stebi apie 40 nepilnamečių. Atvykę pareigūnai nieko neberado. Tačiau liudininkai papasakojo, kad buvo sumuštas jaunuolis, jis buvo įstumtas ir į vandenį.

Vis dėlto, vakar (ketvirtadienį) į pareigūnus nesikreipė nei nukentėjusysis, nei jo tėvai. Policija pabrėžia, kad tyrimo negali pradėti, kol niekas nesikreipė. Teigiama, kad liudininkai pasiruošę, jei tik nukentėjęs jaunuolis norės, papasakoti įvykio aplinkybes, tam, kad būtų nubausti kaltininkai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)