Politikė tikina, kad šis M. Majausko sprendimas nebuvo labai netikėtas. R. Morkūnaitė-Mikulėnienė mano, kad buvusį frakcijos kolegą Seime pakeis partijos sąraše pirmas po brūkšnio likęs žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

„Prieš sprendimą šįryt informavo mane, kad apsisprendė trauktis. Nors, aišku, formaliai nesame vienos frakcijos nariai jau kurį laiką, bet kadangi jo pasitraukimas sąlygoja naujo nario atėjimą į mūsų frakciją, jis pranešė, padėkojo už bendrą darbą. Palinkėjome vieni kitiems sėkmės ir tiek žinių”, – žurnalistams Seime ketvirtadienį teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Konservatorių frakcijos Seime seniūnė tikina, kad M. Majausko sprendimas jai nebuvo labai netikėtas.

„Tas darbas politikoje, jis toks dinamiškas. Tai, aš manau, natūralu, kad kiekvienas žmogus atidavęs nemažą laiko kiekį darbui Seime ar bendrai politikoje, jis turi ir kitų ketinimų. Tai man asmeniškai gal nebuvo labai netikėtas sprendimas“, – sakė ji.

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė mano, kad M. Majausko vietą užims dabartinis žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas
„Iš ministro reakcija buvo tokia, kad – netikėta. Tai nežinau, kaip tai skaityti, bet, manau, kad prisijungs prie frakcijos“, – pažymėjo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Seimo narys M. Majauskas pranešė atsisakantis parlamentaro mandato. Apie pastarąjį sprendimą politikas ketvirtadienio rytą pranešė savo „Facebook“ paskyroje.

„Atsisakau Seimo nario mandato ir grįžtu į privatų sektorių. Per dešimt metų Lietuvos politikoje sutikau be galo daug nuostabių žmonių – esu dėkingas visiems su kuriais teko galimybė dirbti kartu. Išmokau valstybės valdymo reikalų, turėjau galimybę prisidėti prie svarbių Lietuvai darbų. Metas naujiems iššūkiams!“ – socialiniame tinkle ketvirtadienį rašė M. Majauskas.

M. Majauskas 2020 metais į Seimą buvo išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąrašą. Politikui atsisakius parlamentaro mandato į Seimą turėtų ateiti pirmasis už brūkšnio sąraše šiuo metui esantis žemės ūkio ministras K. Navickas.

Išrinktas į Seimą, parlamentaras ėjo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigas. Visgi, pernai rudenį parlamentaras pasitraukė iš šio posto, o vėliau buvo pašalintas ir iš TS-LKD. Jis aktyviai rėmė su Vyriausybe nesuderintą iniciatyvą dėl lengvatinio PVM tarifo maitinimo įstaigoms.

Nutrūkus ryšiams su partija, M. Majauskas pranešė kandidatuojantis į Vilniaus mero postą, tačiau rinkimai politikui buvo nesėkmingi – jis į antrą rinkimų turą nepateko.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją