Penktadienį ir savaitgalio dienomis numatomas karinės technikos kolonų judėjimas Jonavos rajone esančios Ruklos kryptimi iš Pabradės per Molėtus ir Ukmergę bei per Maišiagalą ir Vievį.

Taip pratybų dalyviai iš Generolo Silvestro Žukausko poligono persikels į nuolatines dislokacijos vietas. Visas karinės technikos kolonas lydės Karo policija.

Vienose didžiausių Lietuvoje šiemet pratybose dalyvavo šalyje dislokuotas tarptautinis sąjungininkų batalionas bei Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas.

Be pėstininkų ir kovos mašinų manevrų pratybose didelis dėmesys buvo skiriamas ir artilerijos bei oro paramai, kovai su bepiločiais orlaiviais, civilių aplinkos imitavimui, psichologinėms operacijoms ir kitoms užduotims, pranešė Lietuvos kariuomenė.

Pratybos „Geležinis vilkas“ kasmet organizuojamos pavasarį ir rudenį, jomis siekiama palaikyti Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ bei jai priklausančių batalionų kovinę parengtį.

Iš viso šiose pratybose treniravosi beveik 3,5 tūkst. karių ir 700 karinės technikos vienetų iš dešimties NATO ir partnerių šalių.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją