Uspaskich ir Šalčiūtė – naujieni bankų vyr. ekonomistai

Kol Seime virė mūšiai dėl biudžeto, kol savaitgalį būriai žmonių ėjo į taikų mitingą už mokytojus, o konservatoriai vertė valdžią, visi pražiopsojo itin svarbų dalyką - Viktoras Uspaskich pagaliau pasiekė savo rinkiminį pažadą ir nuo kitų metų minimali alga (MMA) taps beveik tokia, kokią jis ir žadėjo!

Pagal kelerius metus asmeniniškai kurtą V. Uspaskich skaičiavimo metodiką, kitąmet 430 eurų siekianti MMA stebuklingai pavirs 1505 litais, o tai beveik lygu 1509 anuomet prelegento žadėtai sumai. Tiesa, būsimas SEB banko vyr. ekonomistas (tai DELFI patvirtino nepatikimi šaltiniai) V. Uspaskich skaičiavimo metodiką, kitąmet 430 eurų siekianti MMA stebuklingai pavirs 1505 litais, o tai beveik lygu 1509 anuomet prelegento žadėtai sumai. Tiesa, būsimas SEB banko vyr. ekonomistas (tai DELFI patvirtino nepatikimi šaltiniai) V. Uspaskich euro ir lito santykį suapvalino iki 3,5 litų už eurą, nes kitaip tokai suma būtų nesigavusi.

V. Uspaskich tapo antruoju neabejotinui Lietuvos ekonomikos pranašu po Monikos Šalčiūtės prognozės apie euro ir lito santykio susilyginimą 1:1. Rinkoje kalbama, kad ji artimiausiu metu užims „Swedbank“ vyr. ekonomistės kėdę.

Bloga žinia: Lietuvos plaukikai daugiau medalių nebeparveš
Rimo Pociaus karikatūra

Lietuvos plaukikai Danas Rapšys, Rūta Meilutytė ir Simonas Bilis metų pabaigoje laimėjo krūvą medalių. Tai labai liūdna žinia Lietuvai, nes su tokiu svoriu ant kaklo ateityje šie sportininkai nebeturės nei menkiausių galimybių laimėti naujų.

Ko nori JK?
Rimo Pociaus karikatūra

„Brexit“ atlekia ir visu svoriu grasina pritvoti JK, tačiau britų konservatoriai iki šiol nesugeba rasti vieningos pozicijos. Theresai May pavyko atlaikyti balsavimą dėl nepasitikėjimo, tačiau tai nė per žingsnį nepriartino JK parlamento prie galutinio sprendimo.

Ir vienuolės kartais šėlsta
Rimo Pociaus karikatūra

Dvi vienuolės iš mokyklos lėšų pasisavino 500 tūkst. dolerių ir lėkė nusiaubti Las Vegasą.

– O gal nereikėjo tų mokyklos dolcų imti?
– Baik tu, Jėzus gailestingas. Negi iš rožančiaus loši?
– Gerai sakai!

Margas pasaulis
Margas pasaulis

Prieš dešimt metų Tedas Pelkey'us iš Vestfordo, Vermonto valstijoje, JAV, norėjo pasistatyti garažą, kad galėtų persikelti savo sunkvežimių remonto verslą arčiau namų, užuot dirbęs netoliese esančiame miestelyje. Vyras dešimtmetį kovojo su miesto valdžia, bet taip ir negavo leidimo.

Galiausiai perpykęs kovotojas nusprendė miesto valdžiai parodyti, ką jis apie juos galvoja, ir už 4000 dolerių pastatė milžinišką skulptūrą su iškeltu viduriniu pirštu, ir pritaisė porą prožektorių, kad ji būtų matoma ir naktį.

Penkta palata
5 palata

„MG Baltic“ bylos vingrybės:

„Premjeras, premjeras Algirdas Butkevičius“, – teigė buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Dainoras Bradauskas, teisėjos paklaustas, ką turėjo omenyje, pokalbyje su Raimondu Kurlianskiu panaudodamas žodį „periskopas“

Savaitės citata
Savaitės citata

„Skaitysiu“, – feisbuke įsidėjęs George'o Orwello knygą „Gyvulių ūkis“ pažadėjo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, prieš tai prisišnekėjęs „Žinių radijuje“ .