„Šiandien vienos ištikimiausių Ukrainos seserų – Lietuvos – Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kartais man atrodo, kad Lietuva mums atidavė viską, o paskui dar – viską, ką galėjo. Su Švente, Lietuva“, – tviterio žinutėje rašo O. Arestovyčius.

Jis pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku.

Sausio pabaigoje O. Arestovyčius parašė atsistatydinimo pareiškimą, kuris buvo patenkintas. Visuomenės pasipiktinimą sukėlė jo pareiškimas, kad į daugiabutį Dnipre neva galėjo pataikyti ukrainiečių numušta Rusijos raketa.

Skandalas kilo po O. Arestovyčiaus eilinio pokalbio „YouTube“ platformoje su žmogaus teisių gynėju Marku Feiginu.

Anot tuomečio Ukrainos prezidento administracijos patarėjo, galimas dalykas, kad tokią aršią diskusiją internete jo žodžiai sukėlė dėl visuomenėje tvyrančios įtampos, arba tai gerai organizuotas botų darbas. „Tai organizuota kampanija, į kurią savo valia ar prieš savo valią įtraukti žmonės, traumuoti šio karo ir jo metu vykdomų nusikaltimų“, – pareiškė jis ir pridūrė, kad tai buvo informacinė operacija, už kurią atsakinga „opozicija ir rusai“.

O. Arestovyčius atsiprašė žmonių, kuriuos jo žodžiai įskaudino. „Šiandien noriu nuoširdžiai atsiprašyti, iš tikrųjų atsiprašytų žuvusiųjų ir nukentėjusių giminaičių ir artimųjų. Visų Dnipro gyventojų, kurie asmeniškai išgyvena šią tragediją, ir kurie girdėjo vieną sprogimą, todėl žino, kad raketa buvo viena. Taip pat ir ukrainiečių ir ne ukrainiečių, kuriuos palietė mano žodžiai“, – sakė O. Arestovyčius.

Po šios nemalonios istorijos O. Arestovyčius iš eterio nedingo, jis ir toliau transliuoja didelio pasisekimo sulaukusius pokalbius su teisininku M. Feiginu, kuriuose jie aptaria karą, geopolitinę situaciją.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)