Pranešimas apie nelaimę buvo gautas trečiadienį 15.28 val. skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112.

Informuota, kad Vilniaus m., Širvintų g., dega apleisto 3-jų aukštų mūrinio pastato stogas.

Gyventojai gavo PAGD pranešimą, kad dėl sklindančių dūmų aplinkinių pastatų gyventojams rekomenduojama užsidaryti langus ir riboti buvimą lauke.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai).

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD), gaisras yra lokalizuotas, tačiau gesinimo darbus apsunkina stogo ardymo darbai, dėl to nelaimės vietoje dirba 4 autocisternos.

„Gaisras yra lokalizuotas, kadangi gesinimas yra apsunkintas dėl stogo konstrukcijos ir palėpes, vykdomi ne tik gesinimo, bet ir stogo ardymo darbai. Šiuo metu įvykio vietoje dirba 4 autocisternos, autokeltuvas, vandens transportavimo automobilis ir vienas štabo automobilis“, – Eltai komentavo PAGD atstovas.

Gaisras

PAGD teigimu, nelaimės metu žmonės nenukentėjo, tačiau aplinkinių pastatų gyvenantojams rekomenduojama užsidaryti langus ir riboti buvimą lauke.

„Iš principo pavojaus nėra, tačiau sklinda pakankamai gausus kiekis dūmų, vėjas yra nepastovus, dėl to aplinkiniams gyventojams buvo išplatintas rekomendacinio pobūdžio pranešimas“, – nurodė departamentas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)