Vilniaus apskrities policija praneša, kad pareigūnai sulaikė 39 įtariamuosius, įsigijusius ar turėjusius narkotikų. Taip pat sulaikyti 32 platintojai.

Per sulaikymus ir kratas rasta: karfentanilio, amfetamino, kristalų (dar žinomų kaip mefedronas, kuris sparčiai naikina organizmą), kanapių ir kitų narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų. Iš sulaikytų įtariamųjų paimta daugiau nei 20 tūkst. eurų. Spėjama, kad tai pinigai, gauti už parduotus narkotikus.

Rugsėjo pabaigoje komisariato pareigūnai sulaikė dar vieną įtariamą narkotikų platintoją. Jis priešinosi, bet panaudojus fizinę prievartą, buvo sulaikytas. Pas jį rasta įtariama nusikalstamu būdu įgytų piniginių lėšų, narkotinių medžiagų, svėrimo, fasavimo ir pakavimo priemonių.

Vilniaus miesto penktajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros 5-asis skyrius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)